Со кого се познавате од форумов?

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Toreador напиша:
Ја малце луѓе знам... :P :oops:

ACEVA
Gizo
LouWeed
Garfiled
Anonimus
Стенмарк
Misticnost
Acid
Juzer
Gerard
Tonchie


само една женска, ама вредна :pos: :roll: :shock:
А мене не ме знаеш а? Добро ај ќе видиш ти кога ќе дојдеш пак да бараш да спиеш кај мене кога ќе нема каде... кај Гижо ќе те отерам :poos: :poos: :poos: Ај да не речеш те карам... :poos:

А јас со кој се знам... Acid, Мистичен, LouWeed, Garfield, јузер, Tonchie, StenmarC, gerard, Гижо, Aceva, Batistuta, Anonymus1, bibuska, natalija, TOREADOR и толку....... другите на следна кајгана собиранка ќе ги запознаам. :pos:
 

Sinisa

libertad o muerte
Член од
27 август 2005
Мислења
661
Поени од реакции
52
Не знам никог лично. Био сам у недељу и понедељак во Скопје (врло кратко) и Охрид, нажалост нисам имао времена за дружење. Волео би да сам успео да сретнем Fortune пошто је модератор и из Охрида је. Ништа, други пут. :wink: Планирам да се сретнем са Нитковом, и са скопском екипом кајганџија. (посебно оном мало старијом 26-40). Видим да има сјајних људи, има и пар "сумњивих", али док се лично не упознаш, никад се не зна.

Моје искуство: Они који су били агресивнији на интернету били су мирни као бубице у реалном животу. У некој мери, исто важи и у обрнутом смеру: Они који су ми деловали смиреније на нету, у реалном животу највише су причали и били екстровертни. Не верујем да је то неко правило, али ето.
 

bibuska

смешка
Член од
5 септември 2005
Мислења
2.403
Поени од реакции
7
Со anonimys1 се знаеме скоро 3 год...така бруцош?,со votkamixx откако сум на форумов убаво се задруживме,ја имав таа чест да се запознаам и со acid,мистичен и тореадор...другите и не беа така друштвени :D :D :D
Шалата на страна би сакала сите да ве запознаам :wink:
 
Член од
29 април 2005
Мислења
236
Поени од реакции
1
Jas nikogo ne znam.

Ama svetot e mal a komoli pak Makeodnija, taka da sigurno nekade sme se videle, sme se razminale, sme se udrile po ramo (nesakajki ili namerno) arno ama ne sme svesni deka sme mudadzii odnosno kajgandzii :pos:

Treba so uste nekoj da se sprijatelam na forumov za da se isplati gledanjeto u zivo na kupce.

P.S. slucka vo vero-areodrom taa na vesnici me prasuva decko ti od Butel da ne si, jas i vikam ne. Epa sum te gledala nekade i jas i vika ubavice mal e svetot
 

bibuska

смешка
Член од
5 септември 2005
Мислења
2.403
Поени од реакции
7
gerard напиша:
bibuska напиша:
...другите и не беа така друштвени :D :D :D
Кои други?
И ти влегуваш во нив...Зошто? Затоа што 2 саата седевте кај мене на работа и не ми зборнавте...а знаевте која сум...
а на крајот од постот имаше насмевка :D
btw и Гижо и молец и ханибал лектор :wink: ги знам :D
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Гижо напиша:
а иначе првите со кои што се запознав беа (според хронолошки тек на ракување пошто заедно беа) Мистичен, Garfield и Aceva
Море Гижо според хронолошки редослед јас треба да бидам на прво место..... па јебеш му матер од второ одделение се знаеме т.е. тогаш се запознавме... а во петто одделение кидна ти у 2-ката и така да lost contact. И сега пак refresh contacts. :poos:

А инаку и мене ме натеравте да напраам некој хронолошки ред на запознавања и тие што ги познавам одамна, а се членови од скоро на Кајгана.... епа вака иде тој редослед:

1. Гижо (ако рачунаш уште 2-ро одделение :poos: )
2. HaCkEr-Bt (го знам уште пред да се зачлени на форум т.е. ја му кажав да се зачлени)
3. svercer (и него го знам уште пред да се зачлени и пак и овој го насочив да се зачлени на Кајгана)
4. Vlatce (се чудеше дечково што праам толку на Кајгана, па и он се зачлени покрај мене :pos: )
5. Julence (девојката е зачленета ама не е активна :pos: )
6. _^DFG^_ (е со овој идев Струга - Охрид пешки и што знам што го натера се зачлени на Кајгана :pos: )
7. Toreador
8. StenmarC
9. Anonymus1
10. Tonchie
11. Мистичен
12. Aceva
13. LouWeed
14. bibuska
15. Garfield
16. Acid
17. Batistuta
18. gerard
19. јузер
20. zEkO
21. natalija

и толку... soon more... :pos:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
StenmarC напиша:
Море ашљак, не се праи дека не ме знаеш :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
Упс... сори Стенчо те забораив, се загина ти те снема некако па се забораваме ебаго :poos:

Ај апдејт праам на листата.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.425
Поени од реакции
7.799
vodkamixx напиша:
Абе Tonchie па нели виде бе кога наплаќаше ти за интернетот ја дојдов на шанкот и напраив муабет со Бибушка... али јебига пак не знаеше ти која е... :poos:
:dudlac:
А бре видов, дудлач 1.
Инаку и јас се запознаф со Бибушка пред некој ден, и со Виртуала на концертот на Продиџи.
Листата на кајганџии со кои се знам лично се продолжува.
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
heheheheee
ja gi znam.....i mislam i oni mene me poznavat.........

aceva
zlobnica
acid
misticen
garfield
gizo
vodkata....ähhh mix
tonchie
madmaxx
juzer
anonimniot
zeko
batistuta
gerard
dolphin
toreador
mesaja
msv
highlanderchopperwizard
natalija
beatrice
zoki_s

a mislam ne bi bilo loso uste da se zapoznavam.....so

ragazza
spacelilly
rageangel
smizlickata
123
baby
da bitch
da chaos goddess
i .....fortunEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

i site drugi forumdziki sto gi zaboraviv sega....
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Ja dur si bev Skopje epten dobri prijatelstva zapocnav so epten dobri luge.
Navistina zalam sto ne mozev da ve druzam tolku so pivoto, no sepak...ke ima priliki i za toa, believe it.
Sea mozam gordo da kazam deka sum dodal uste nekolku drugi iminja na listata sto gi znam, a najcudno e toa so desavkite, valjda zatoa sto bea posledni pred zaminuvanje za Swiss nema nikad da gi zaboravam, epten bea ZAKON

sea, da bidam kao toshe, ili jok?
aj, site ve sakam surtuci
ve gushkam i ..... :D
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
Морам да додадам уше еден член на листата мада го знам од извиџење тоа е поштованата форумџика Пчеличка
 

Kajgana Shop

На врв Bottom