Со кого се познавате од форумов?

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.644
Поени од реакции
1.894
Од денес се познаваме со @Божино .
Се познававме ние и од собиранката пред некоја недела ама денес првпат го слушнавме како зборува <3 Тоа страшно, еден згоден момак, еден интересен <3

Тука би сакале да го поздравиме женското подмножество од форумот и да му (пре)порачаме ширење на познанства, поготово со гореспоментатиот форумџија кој е изузетно шармантен и убав asset во вариететот на овај форум, но и во личните познанства на неговите кориснички.
Колку кошта една ваква реклама? :Кезец:
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Го одложував пишувањево овде, и сеа мислам дека ќе забораам некој од тие што ги запознав пред 3 месеци :D
@kooperativa , @ION , @wiksa , @SaltNPepa , @arakenx , @blue ladybug , @Шкорпион , @Lu , @ZeenaK9 , @Velvet She , @StormRage , и Неса, ама ја нема веќе ко член :( .... Мислам тоа ќе да е.
Јак биЉард си изигравме. Кооператива растура :D
Сите сте срцки, многу ми е мило што ве упознав :X3:
 
S

StormRage

Гостин
Се запознав со @Krk1 онака по грешка, случајно. Сеа на собиранка да дојдеш да напрајме поасален муабет :)
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Со никој ама ќе се здружиме лека полека, није бед :LOL:

Фино и добро момче сум(барем така кажвет) па се надевам дека ќе се вклопам во екипата :D
 

bogev4eboy

Хејтер
Член од
6 март 2011
Мислења
382
Поени од реакции
180
Со неколку членови ама неактивни се подолго време. Како и да е ширам познанства :D
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.281
Да живеевме во Шпанија, Марка и Ел Мундо ќе пишуваа за историската средба на двајца барселонисти и еден мадридиста. Конечно седнав на маса со двајца супер ликови @ElNinho и @Iceboy
Ептен ми е мило што ги додавам на пријатели надвор од ова виртуелно катче.
 

InStealth

Лабаво лавабо
Член од
10 февруари 2015
Мислења
221
Поени од реакции
560
Сите ве знам ! Исус ве гледа ! :cautious:
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Со @Expecto Patronum :D Џогираше човекот со девојка, а јас од факултет завјасан на кај автобуска со колеги да го фатам реизот и гледам познат човек, онака непланирано. Застана се поздравив и можам да речам оти се познаваме сега :D иако 20-тина секунди напрајвме муабет, му реков да не го чека цурата да оди. Така да наредна прилика че договориме за појче време.
 

Expecto Patronum

Citizen Erased
Член од
13 јули 2011
Мислења
1.331
Поени од реакции
3.281
Со @Expecto Patronum :D Џогираше човекот со девојка, а јас од факултет завјасан на кај автобуска со колеги да го фатам реизот и гледам познат човек, онака непланирано. Застана се поздравив и можам да речам оти се познаваме сега :D иако 20-тина секунди напрајвме муабет, му реков да не го чека цурата да оди. Така да наредна прилика че договориме за појче време.
Ептен беше набрзина, немав време да ти кажам дека мјуз се подобри од редиохед :icon_lol:

Инаку, ја имаш честа да си единствениот форумџија шо ме запознал во живо :icon_lol:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ептен беше набрзина, немав време да ти кажам дека мјуз се подобри од редиохед :icon_lol:

Инаку, ја имаш честа да си единствениот форумџија шо ме запознал во живо :icon_lol:
Не мора да му кажуваш. Сам си знае тоа :D
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Ептен беше набрзина, немав време да ти кажам дека мјуз се подобри од редиохед :icon_lol:
Да седнеме ја ти турви и вот. И кажи го тоа. I dare you. I double dare you motherfucker.
Нишо нема да се деси бе, педерчиња сме ние. Само очите ќе ни се навлажнат, ќе си стаиме слушалки и ќе си пуштиме Kid A.


:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom