Со кого се познавате од форумов?

Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Eво и јас да се подам...

Не бев присутна на догаџајот со пицата (пошо пак ми заминаја а каснев само пет минути!! ) и после си дојдов.
Отпосле ми текна за карајнцата на Фики и маца_кака, па очеквев да имат иронични пререквења и велења, ама за среќа, нишо од то не бидна.
Додуше, си чутеше таја поголемиот дел од времето, не моеше до збор да дојт од Фантом.
Росоњерка се подаваше од време на време, добар впечаток ми остаде воглавно. Лични пустиве, и та и Маца. :back:
Стефан... Заборајв да му речам да ни ја запејт песнана од деЦка еворовизија, ама ко шо сум касна, си заминавме дур ми текна.
И мислам дек ја шмекаше Кате. :)
Чао чао до сите.


За Крејзи не знам дал имам пишано, ваљда не. Ногу е прикладна за муабети, чак и за тешење и комплименти од видот „Убаво девојче си, не си.“:)
И вицој дури ни кажвеше и се смееше на тие шо ги кажвевме по трет пат.
:back:
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Денеска имав блиц шмек и запознавање со Полароид Венити. Фина цура. Разговаравме за факултетските маки и ебената сесија. Полароид...нареден пат...не праиме таков анти шмек муабет!
Шмек:smir:
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
Едитирано од модератор: нема потреба од двата големи цитати


Епа овие две кажале се, ама кој е крив што јас пишувам една недела после средбата:pos2:, ама ок, не е моја вина:pipi:
Еве ги моите видувања:vozbud:
Прво се запознавме со Дивајн.Комуникативна особа, пријатна за разговор и дружење:pipi:Не можев многу да зборам дека со Росонерка си разврзаа убави муабети за една тема во која и двете се доволно навлезени, ама сепак имаше можности и ја да уфрлам по нешто:pos2:
Секако, благодарност за тоа што не прошета низ Струга, сега знаеме кај ти е нет кафето:vozbud:
Еко-ептен откачена особа, не изнасмеа поштено.
Скитник-ептен на кратко, ама вреди да се спомне дека сепак е наш човек:pipi:
Фантом-Пред да се запознаам со него имав сосем различно мислење, од муабетите што кружат наоколу, ама нема врска.Супер човек, комуникативен, расположен, не можев да дојдам до израз од него , ама битно е да се дружиме:pos2:Фантом, чао чао чао чао.
Рок-Кате-:pipi:Никако да сфтам по што заклучи за мојот изразит скопски акцент, ама нема везе.Фина особа, со право пола форум ја прогласи за најубава:vozbud::back:
Вес и Емка -тие први дојдоа, и не спасија од замрзнување покрај брегот на Охридското Езеро, ах да знаете колку сум ви благодарен:pos2:
Пчелка дојде последна.И прва си отиде.И кажав и чао.:pos2:Многу позитивна личност.
ПулГрл-и таа каснеше, и до мене седеше:vozbud:
Џимеј-колегата, за него се најдобро.Ем Миланез ем колега, ем врсник, топини:smir:Нареден пат добиваш парче пица од мене:pipi:
Болиглава-не правевме некој муабет, ама се гледа дека е фино и добро воспитано дете:pipi:

И вак сега....да не речете дека не сум ви дал од пицата....
Ние јадевме пред да се најдеме со вас....и ни остана малку од пицата, така да ке немаше доволно за сите.Кога ке ни дојдете во Скопје имате сите од мене парче пица:pipi:
И да, нареден пат во Охрид доагам со капут шал и ракавици, дека премрзнааааав.
П.С Кој рече дека Охригани се негостопримливи се лажит(со изразит Охридски акцент, само за Кате:vozbud:)
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.232
Поени од реакции
6.737
Значи сеа се враќам од собиранка,се запознав со магде,виктор_мак,вештица,мрак,параноик,статус кво,дарк кинг и со мн. други,че ми извинат сеа шо не сум ги напишал уште сум под импресии
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
Значи сеа се враќам од собиранка,се запознав со магде,виктор_мак,вештица,мрак,параноик,статус кво,дарк кинг и со мн. други,че ми извинат сеа шо не сум ги напишал уште сум под импресии
what about me???

јас се запознав со членот што го цитирав,
Мрак-убаво девојче од државата Ѓорче Петров...:helou:
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.232
Поени од реакции
6.737
P.S. Спојте ми го постот зш не можам да го изменам и со Џену Гирл се запознав сеа дали таа ме виде или не-нејзино е :pos: :pos: :pos:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.653
Поени од реакции
13.130
Smokey the bandit, овај де kid. На прв момент се срамеше, си вика да им пријдам или не, ќе ме препознат или не... И се претстави и супер се вклопи во друштвото.
Мрак - мислам дека веќе некаде те имам видено. И ти на почетокот малкуцка се срамеше ама после си разврза со сите муабет.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Мрак - малолетната комшика. Интересно девојче.
кавадарчанецот д кид - јебем да добро детенце.
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Со мрак и smokey_the_kid.
Crazy little kiddoes. :)
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Не беше официјално упознавањето, ал од денес ги знам и Мрак, smokey_the_kid и By me.
Они најверојатно не знаеја дека сум јас, пошто бев крајно некултурна и одма си седнав. ( ве имаше многу, мрза ме фати :nesum: ) :)
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
261
Поени од реакции
28
Онака добро се знам со Тинна, Аниии, Мариа, PokerFace, ТаМчЕ и Marshmallow, а иначе и со Sacansi*, navivacka и DracevoTheSity.
 

Gunner_L

Lord , Lord Bendtner
Член од
7 април 2009
Мислења
922
Поени од реакции
500
ОррЦее,димитар.столее (со нив се знам ) - радовишани
 

Kajgana Shop

На врв Bottom