Со кого се познавате од форумов?

Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Вистина е ова му вервам јас на poyol и тогаш одма ни кажа ни иди преплашен, ни вика леле овој педер во купето ке ме силоваше и ни ја раскажа накратко приказната , и синдикат одма кажа то е секакви пациенти има по овие возојте, најбезвезни луѓе ова она и то е продолжи муабетот :) и потоа дојдоја другите и така ова она одма помина времето :)
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
После една недела у затворот Јахја,еве да пишам и јас. Се запознав со многу...ама имаше и некои на кои и не им подадов рака. И престанете да ме викате детенце :pos: ме праите да се осеќам уште понизок одшто сум :(
Еве да направам една кратка листа.... извинете ако заборавам некој ама таа е....

Ла Еспањола(втор пат ама првиот пат и не се сеќавам добро)
Форчн(исто ко Ла Еспањола....супер сте и двете!)
Саладин(од 9 до 9 и 40 праевме муабет дека освен ацид ниеден кајганџија не беше дошол...супер типац,ама цела собиранка ја преседе бре!)
Ангелче(супер битолчанка....)
Јове_Бт(висок колку што го мислев,супер чоече :) )
Фликс(јеа.... и ја би сакал да сум малце повисок :pos: освен едно здраво никаков друг збор не разменивме)
Крејзи Ин Лав(...те помислив КиКи,не знам зашто така,ама после Нипи ми рече дека си таа и сватив шо била работата. Туку супер девојче,додека многу стоеја здрвени поради некои глупави песни,таа се трудеше да ги разигра и другите дури и на песни шо тешко дека некој ќе заигра :) )
Малечко(втор пат ја гледам ама не се поздравив минатиот пат...и така)

Туку јас треба да идам некаде....попосле ќе ја продолжам листата(ќе едитирам пост).... :smir:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Епа луге за ова мислев дека до крајот на животот само ние тројца (плус на римз му кажав,шо не прави четворица) ке знаеме што се случи...
Стигнав прв на железничка,и гледам луге влегуваат во возот и се уплашив си реков ке ни фатат место и ке терба да се мешаме со други...и му се јавувам на јове и му викам абе вие планирате да идите,тој ми врака:’’Оди фати место,ние Фликс го чекаме’’,ок си реков и влегов ја ко каубоец (прв пат во животот на вовче)(за малце во WC-то ке одев ама нема врска)...и шклап влегувам во едно купе...и целиот среќен си викам..блех мајстор сум бе мајстор...и така си гледам низ џамчето,кога во еден момент ТУП од никаде влегува едно мушко,ми вика здраво целиот насмеан,здраво му викам,и седна одма до мене 3 цм можда имавме дистанца...и ми вика
ејј како си (во 100% геј начин),му вратив ево бе супер,ти(демек да не испаднам лош јас)...и батево ми ја клават раката на нога...и ми вика супер сум...(опаа си реков,го јадов денес)...и ми вика:ебиш,нешто а ебиш(и ми дава манијачки поглед,за време на сево ова,раката ја држи на мојата нога),му вракам ебамм шо да прам ако не сега,кога на 40 години...и типов се навреде(можда имаше и тој олку)...и ми вика,колку ти е голем курот...е тука драги кајганџии бев спремен мајагери да му мавам ... го гледам чудно едни 4-5 секунди и он ми вика,абе шо се срамиш кажи,и продолжува,мене(кажува за него) ми е олку и прајт со двете раце едно 15-16 цм...го гледам и ми се плаче...и тој продолжува...сам ке патуваш ми вика...се насмеав(тука и тој се насмеа одма) и му реков,не бе сега ке идат другарите со ДРУГАРКИТЕ,и извини вака ама зафатено е купето...ми возврате не бе ништо немај проблем...и мрдаше со раката напред назад по мојава нога...тогаш си реков ако ми прајт нешто има да го ебам јове цел живот...ама ко за магија гледам двајца идат накај возот...го препознав фликсот,ми се врате бојата на лицето...и му викам ај чао одам јас...и влегувам во другото купе таму фликсот и синдикатот ми идеше да ги бакнувам...и така...

п.с.ако некој мисли дека барем 1% од ова е лага...да знаете дека не е...се е точна ебана вистина...
Шо ти е крив Јован?
Ти важно си запозна другарче по твој вкус и се надевам ќе бидите партнери на геј парадата во Скопје:pos::pos::pos:





п.с.
Се сложувам со Раде Синдикалецот за муабетот со Појол. Сумљив беше цел пат... something happend!!!
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Шо ти е крив Јован?
Ти важно си запозна другарче по твој вкус и се надевам ќе бидите партнери на геј парадата во Скопје:pos::pos::pos:

п.с.
Се сложувам со Раде Синдикалецот за муабетот со Појол. Сумљив беше цел пат... something happend!!!
:nerv: Ти реков јавно да не збориш за луѓето со кои се дружам... и ти реков дека не е цело Скопје такво... само 2/3 од момчињата :pipi: :pos:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Tikvi4ka...знаеше на глас да запее некојси турбо рефрен.Останатите 15% од времето девојчето си беше супер:pos:
Vidii Raziel dragi.. Ako Van Gogh e turbo refren jas na 19ti pred Hard Rock ke izvrsam samoubistvo so apcinja za grlo.. da poobjasnam se raboti za septolete
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
65
Od forumov znam pretezno postari clenovi,ali epten postari:)i na sobirankava si zapoznav mn novi luge i milo mi e mnogu za toa.Inace gi znam:cucence,la espanola,dejan_k,the vampire,busHav,batistuta,vodkamixx,gizo,acid,skul,krejzi in lav,urban_muver,mrno,tikvicka,doti4nata,marinka,nina,fortune,mawecko,avoid the void,tockest,mr_wicket,yugo,macko,jeanu girl....ako mi tekne uste nekoj ke dopisam:pipi:
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Леле еј се чудам сите со шо не се поздравив кај бевте :uvo: Пуууу колку ми е мака шо не се запознав, туку како и да е:
Се знам со:
BlAcK_mAmBa
Dzimej
Fortune
Ninja
MrnO
La Espanolja (neznam kako se pisit pravilno :D)
Tikvi4ka
The Vampire
SKULGRL
Мистичен
Спајдер
НиппИ
Дивајн
ГегО
Ортаче
Јован_бт
Ада
Прл
Крејзи Ин Лав
Ацид
Серпико
Вирус
Малечко
Дафи
‘ангелче‘
Димитар
или Викторгг или Димитарцц беше, еден од нив или двајцата :D
Мистер Викет
Точкест
Сусаро (мислам)
и другите, простете ми ако ве заборајв :D
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Леле еј се чудам сите со шо не се поздравив кај бевте :uvo: Пуууу колку ми е мака шо не се запознав, туку како и да е:
Се знам со:
BlAcK_mAmBa
Dzimej
Fortune
Ninja
MrnO
La Espanolja (neznam kako se pisit pravilno :D)
Tikvi4ka
The Vampire
SKULGRL
Мистичен
Спајдер
НиппИ
Дивајн
ГегО
Ортаче
Јован_бт
Ада
Прл
Крејзи Ин Лав
Ацид
Серпико
Вирус
Малечко
Дафи
‘ангелче‘
Димитар
или Викторгг или Димитарцц беше, еден од нив или двајцата :D
Мистер Викет
Точкест
Сусаро (мислам)
и другите, простете ми ако ве заборајв :D
А мене :kesa:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Денес се запознав конечно со Girll и со дечко и Bowo :) како што го вика таа. Бевме на по еден абсинт :) Супер се многу интересни crazy баш како што ја замислував. Сами мислев дека е со црна коса , та да ти биди плауша :)
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Со многу, ме мрзи да ги набројувам сите :)
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Ejj vcera so FliX se zapoznav.. Cucence :)) Nasmeano takvo slatko :) I mu kazav deka za pomalo mi lici.. Srcence :) P.S. Plavusa sum we :)
Dobar bese absintot a? :)))
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
На големо задоволство, денес пиев кафе со FLiX .. Многу фаца чоек:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom