Со кого ви е најслатко кафето?

Член од
19 јули 2006
Мислења
6
Поени од реакции
0
Pa najubavo kafe mi e ona koe go pijam so prijatno drustvo, odnosno koga mi e pogoden maubetot i kafeto da e pogodeno so e najvazno
 
Член од
17 февруари 2006
Мислења
63
Поени од реакции
5
Кафето е слатко кога е со друштво,али најслатко кога е со повеќе шеќер.:pos:
 

GarDiaN

ФудБалЕрчЕ
Член од
16 февруари 2006
Мислења
465
Поени од реакции
19
J@CK напиша:
Кафето е слатко кога е со друштво,али најслатко кога е со повеќе шеќер.:pos:
pa ti nepies kafe bre so pisuvas :) :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Со луѓе што оговараат без осет, што пушат и со кои неможам да си кажам се во едно кафе ... секогаш муабети на кило.
Е па тоа се брат ми, мама, Еко, Форчн, кумашинката и брачеда ми ... лилааа, јако ми е секогаш со нив:vozbud:
 

JASMIN

Шехерезада
Член од
10 април 2006
Мислења
480
Поени од реакции
19
So majka mi i baba mi.
So komsikata, vtora kuka od levo.
So kucinjata.
 

Marata

kinky
Член од
9 мај 2006
Мислења
473
Поени од реакции
3
Па обично кафе пијам кога ми се спие, кога ми е досадно или ептен ако имам некој гостин... така што не уживам баш у кафе...
:eek:ftopic:
Кога го прочитав насловот на темата, прво нешто на што ми текна е кога дечко ми беше првпат кај мене дома и му сварив кафе, ама беше благо, благо... шербет... Сигурно на него му било најслтко кафето со мене:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
5 април 2006
Мислења
40
Поени од реакции
0
Јас до душа кафе многу не пијам ама мислам дека нај слтко би ми било кога јас со неколку стари луѓе од по 70 години, би седнал во некој кафиќ каде има само млади и кафето би си го шмркал и би се слушал тој звук шљупупуп.Е тогаш би ми било нај слатко кафето!:DDDDDD
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
211
Поени од реакции
23
pa prvoto oma naseto utrinsko porucek najslatko mi e sam ,da se sredam malce od predhodnata vecer pa posle moze so nekoj koje po kafeto ko mene
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Дивајн напиша:
Со луѓе што оговараат без осет, што пушат и со кои неможам да си кажам се во едно кафе ... секогаш муабети на кило.
Исто исто исто:vozbud: Си знајте кои сте:baeh: А посебно кога оди убаво муабетот, со сати пијам едно кафе, не можам здив да земам од зборување.:vozbud:

Плус кафето со мама сабајлечки кога ќе се начекаме во двор. Муабети за се` и сешто, убајни!
Слатко ми е и сама кога пијам, посебно кога читам нешто, па со цигарче мх мх
 

ScarFace

Командант
Член од
11 јануари 2006
Мислења
124
Поени од реакции
2
kafeto mi e najslatko so durugarite i cigarceto :) i sam koga sum toa se razbira ali kafeto i cigareto ZAKON!!!!!!
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
Epa site si kazav5te ajde i jas. Obozavam kafence da si pijam bilo kakvo. A najubavo mi e.... zavisi od raspolozenje. Vo sekoj slucaj so tato nasabajle on stanuva as si legnuvam :) So decko mi i drugarite(ama samo najbliskite)
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Сам.

Сите други се живи досади. :)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Со швалерката, потоа со пријателите.
 

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4
mene najslatko kafeto mi e so najdobrata drugarka:3:.najmeracki mi e togas si zborime za se i sesto i super ni e.a u posledno kafe sto mi bese najslatko bese so najdobrata drugarka i so edno mn slatko tipce:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom