Со кого ви е најслатко кафето?

PiNkGiRl

Queen of rain
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.717
Поени од реакции
8
Najnormalno deka so drustvo,ama ne mi preci da si pijam kafe i sama.
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
Добро кафе и моите драги пријатели,совршена комбинација :)
 
С

Сатори

Гостин
...

Дефинитвно најубаво ми е да пијам кафе со Тамара, една од моите најдобри другарки.:coffee:
 

BoYd

женско сум
Член од
1 февруари 2007
Мислења
707
Поени од реакции
4
Јас не пијам кафе веќе три години.Луѓево ми се чудат ама сега веќе ни мирисот не му го поднесувам.Зашто ..којзнае
 

Darkwind

I need to work I'm always spending
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.038
Поени од реакции
1
хммм кафето најслатко ми е со секој што пие кафе со мене и ми праи муабет
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Утринското го пијам сама,ама со никој несакам да зборувам на тој ритуал,со две цигари и една чаша сок мх мх во тишина.А другите две-три-четири со било кој само да е пријатен муабетот и кафето да е убаво.
 
Член од
28 април 2006
Мислења
326
Поени од реакции
3
Abe najbolje e sam da si go pies da ne ti dosaga nikoj i sam da si go sfaris
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Ako veke nemozam prvoto kafe vo denot da go ispijam so licnosta so koja sakam, togas prvoto preferiram sam da go isturam v grlo. Narednite kafinja poslednive denovi gi pijam so kolegite na rabota, no ne e toa toa...:nesum:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Најубаво кафе ми е тоа кога сум прва смена а сестра ми треба да иде на факс па ми сварила кафе, ме буди нежно а јас отварам очи палам цигара па го пијам со неа и уз тоа некој шкарт муабет неповрзан ЗАКОН е, и после тоа она миењето едно друго зашто кафе одма после миени заби е прилично гадно
 

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
hmm mirisot na dobro utrinsko kafe uste pospan celiot go pijam so bilo kogo :) koj ima vo momentot da mi pravi drustvo moze i sam ne mi prestavuva problem edinstveniot problem e da go napravi nekoj :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom