Со кого ви е најслатко кафето?

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Не сум голем љубител на кафе. Го пијам чисто за уз друштво. Најслатко ми е насабајле, први два часа физичко, јас во МонАми со две-три другар(к)и, со цигарче и муабет.
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
сеуште не сум станала зависник од кафе, а пијам ко ќе се собериме со другарки или ко ќе губиме некој час, е тогаш ми е најслатко :)
 
Член од
20 ноември 2005
Мислења
614
Поени од реакции
64
Prvoto Utrinsko e najslatko ,,,dnevno pijam po 3-4 storo jubitel sum na tursko....koga sum iskocen na kafe..se prebacuvam na ne maten nes...
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Pa...so zenami najverojatno....a uste bolje so elena risteska:))
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Најслатко ми е сам ко ќе си го пијам, пред компјутер
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
Ma uzivam koga e docna prolet izlezena vo dvor sednata na stolica nozete na druga, rano nasabajlecki veke sonceto izgrealo i se kreva, cigarceto vo raka kafenceto tivka smiruvacka muzika i furaj SINA. Najslatko e sam pa potoa so nekoj sto mozes da si napravis asalen muabet vo zavisnost od raspolozenje
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
28
Поени од реакции
0
Najslatko mi e so edna drugarka so koja se srekavame ednas nedelno i sekogas imame nekoj interesen muabet i taka zazboruvani ne ni se sekavam koga sme go ispile kafeto.
 
Член од
3 август 2006
Мислења
92
Поени од реакции
1
Пошо првото кафе е најслатко сакам да го поминам со мојата верна другарка „цигарата“, онака само со неа без никаква галама онака кулирачки лезетски шо се вели
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Најслатко,со другарите во Ало ало,со бандата од читална...
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
21
Поени од реакции
0
definitivno so kompjuterot ... baba mi me truja za politika,majka mi za ucenje a tatko mi za zenski
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Za zenski truenje e toa za tebe bee ejjjjjjj ? :) A inace mene mi e najslatko so edna drugarka so EBENO DOBRO gleda na kafe i celi filmovi ke ti praj doeka da go dopies kafeto :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom