Со кого ви е најслатко кафето?

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
so varacot na kafeto pred televizor ili kompjuter ne sakam da pijam kafe vo cafe posto ne mozam da se opustam
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
67
Поени од реакции
2
Obicno prvoto kafe mi e najslatko, a toa e nasabajle so maz mi ako e seuste doma ako ne pijam sama.A posle moze da se sluci i da ne pijam kafe zasto ne sum mnogu kafedzika sto znaci mi e slatko prvoto kafe.
 
Член од
18 февруари 2007
Мислења
69
Поени од реакции
2
Со компјутеров и со некоколку другарчиња што се добро расположени за бесен муабет :)
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Првото секогаш сама,со цигарче!После тоа со тројца другари..мммм...дефинитивно најубаво поминато време со кафе!
И брат ми може да го ставам тука во комбинација,поготово сега кога ретко се гледаме!(само да ми прави муабет за теретана и огејм:jaj:)
 
Член од
29 јануари 2007
Мислења
44
Поени од реакции
2
he he..interesna tema.jas obozavum da piam kafe so mojta moma i da igraam karti.he he..a moze i muzika vo pozadina.dobro ode.he he..pozdrav
 
Член од
12 јануари 2006
Мислења
374
Поени од реакции
9
коа не ми е денот кафето ми е најслатко со САМ,а коа сакам друштво,најслатко ми е кафето со саканата личност;)
 
Член од
6 јуни 2006
Мислења
280
Поени од реакции
5
Prvoto obicno go pijam sama,a na najslatko kafe mi e koga pijam so ljubovta moja i so ivana drugarka mi...
 

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4
Со компјутерот кога е работен ден или со другарка ми Надица.Во тие два случаја ми е најубаво.Мада не е лошо ни со дечкото:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom