Со каква WC хартија си бришете газето?

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.546
Поени од реакции
3.845
Со страници од индексот дека битна ми е само партиската..
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.364
Незнам брат која ти е таја од десет динари хартијата, али со овије од евн, водовод, радиодифузна, порез, мене ми се расали газево, абе ни за то не ги бива. До толку се чкарт шо и на хартија штедат.
Убај се овије дипломскиве, со самото виткање тие се по аеродинамични за 42%, така да кога ќе ја ставиш хартијата до какушките со помалце напор ти лизунуваат натре во хартијата, едино е лоша ак ја фрљиш во школката оти немојт да се распаднит, така да морат да ја фрлиш в канта.
Е тогај разбрав дек ми е доста од сите срања, па користам сега трослојна перфекс хартија, лаванда мириз. Види за мене кењањето е уметност за да си го доловам ефектот морат од оваја трослојнава да користам зш идат до еден сплет на одлична хармонија и излегвиш од кенеф задоволен, јер то е најбитното.
 
Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
Купуваш најскупа ама ја користиш 2 пати. После првта употреба ја оставаш на балкон да се исуши и спремна е за нова употреба. Може и 3 пати, ако испроба некој нека каже.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.164
Поени од реакции
84.871
Тема на годината.

Он топик: Бела, пошто сум расист.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Исто срање ти е тоа.
Е не е исто грешка си.

Пример :

Гомна е кога ти сереш доброволно во вц од тоа што си јадела. А додека пак пролив е додека ти сереш во вц од некоја расипана храна...
Така да треба да внимаваш што јадеш и секогаш кога купуваш нешто гледај датума на траење да не е расипано па после да си најдеш мака.

Обично кога некој има профив треба да оде на доктор или пак да се напие некое чајче.
Инаку и вака стомакот можно е да те боле ако имаш пролив.

Исто така да напоменам дека и проливот е многу така воден а за разлика од гомната кој се густи.

Како се има пролив се користи многу ВЦ хартија и ич не е многу економично за разлика од гомната.
 
Последно уредено:

»gêlê«

Delete!
Член од
17 декември 2010
Мислења
254
Поени од реакции
77
Јас користам Дипломи така ми стојат по дома
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.689
Поени од реакции
11.084
Не трошам веќе пари на тоалетна.
Ѓунер Исмаил си праам.
Златна вода.
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Не се криви овие шо отвараат такви теми, криви се модераторите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom