Со каква WC хартија си бришете газето?

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.867
Поени од реакции
1.405
Јас користам од тие обичните од 10 денари што се пошто не сум многу по луксузот. Но мене ме интересира дали има некој од овде што користи мирислива премиум хартија?
И како ви се свиѓа?
Да не е многу еротска или?

Дали некогаш се обидувате да заштедете со рецеклирање на сметки од евн и разни беспотрени работи?
 
Последно уредено:

Клошар.

Еднаш бев 4NHK0.
Член од
6 јуни 2014
Мислења
965
Поени од реакции
850
Со миризлива, бела со некои шарки.
И мислам дека треба да направат тоалетна, на секое лифче да го има знамето на Македонија.
 
На врв Bottom