Со каква WC хартија си бришете газето?

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.144
Поени од реакции
2.797
Што ве чуди купвењево тоалетна ... Гледам се испразнија рафтовите за тоалетна во КАМ, Тинекс и Рамстор...
Еден да кивнит тројца посрани се. Се посеруваат од страв мислат дека ги фатил корона вирусот...

Алтернатива за тоалетна е оловото. Весници, списанија сега човек може да се изнакупи, бидејќи никој не купува такви работи...

А сега кога ќе дојде лето може и со листови од орев, дуња, лозница, лист од зелка, марула...
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.144
Поени од реакции
2.797
Тоалетна хартија единствено нешто што не можит да преминит во дигитално.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.302
Поени од реакции
36.700

Coca Cola

Пашламарка
Член од
4 јануари 2009
Мислења
918
Поени од реакции
1.502
Со влажни марамици не со тоалетна. Откако излегоа влажните скроз ја тргнав од употреба тоалетната.
Гарант имаш изникнато т.н. пичка на газот од таа влага и кандида.
 
Член од
14 декември 2021
Мислења
617
Поени од реакции
2.249
Гарант имаш изникнато т.н. пичка на газот од таа влага и кандида.
Имам пичка со кур, сакаш да видиш? Природно си глуп/а си или вежбаш. Се зезам на темава, да утепам досада.
 
Последно уредено:

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.884
Поени од реакции
11.198
Тоалетна и после со влажни. Перфекција.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.547
Поени од реакции
20.165
Тоалет,па млаз под биде,па па тоалет.
Почисто дупе амин.

Педери стоп!

Најчесто перфекс,грдото пајче.Од помаранџу мерише на амфетамин.Приметиле ли сте?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom