Со затворени или отворени очи?

Додека се лапате со партнерот вашите очи се ... ?


  • Вкупно гласачи
    495

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Pretezno so zatvoreni ama so povremeno otvaranje zasto ne mozam da mizam celo vreme.Sepak zavisi i od toa so kakva devojka sum,kakva e atmosferata,kako sum raspolozen i slicno.
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Ако не ми се допаѓа баш партнерката одма затворам очи, а ако ми се допаѓа тогаш ја гледам и тоа секогаш претежно во очите нејзини!
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5
Речиси секогаш ми се затворени. Само понекогаш подѕирнувам колку да видам дали гледа :). Сум пробала онака и цело време да ми бидат отворени, ама не е ист филингот. Поубаво ми е кога ми се затворени.
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
Dokazano e ako sakas da go osetis baknexot treba da se ljubis so zatvoreni oci a ako primetis deka partnerot se ljubi so otvoreni oci znaci ne go interesira ljubenjeto so tebe mnogi mnogu.ja pretpocitem so zatvoreni
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Затворени, отворени, полуотворени нема врска зависи од ситуација, локација, положба, попаленост.
 
Член од
14 мај 2006
Мислења
38
Поени од реакции
2
Праиме муабет за лапање , у секој случај со затворени , гарантирам дека не посои човек со се лапа со отворени очи , значи не заблудувајте не бакнување , темава е лапање !!!
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
zatvoreni NORMALNO!!!! da uzivam i da e zanesam vo baknezot :poss:
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Мене ми се затворени...Така повеќе уживам во бакнежот.
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
JeCILaDy напиша:
Мене ми се затворени...Така повеќе уживам во бакнежот.


Најубаво е со затворени очи. Послатко е. И нежно галење и гушкање.
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
eden decko go prasuva drug:jas nikogas ne mozam da se baknuvam so zatvoreni oci,a toj pak mu odgovara ke mozes koga ke se zaljubiv.
Milsam deka ima golema vistina vo ova.
 
Член од
10 мај 2006
Мислења
47
Поени од реакции
1
Mene nogu me karaat zs go pravam toa so otvoreni oci :nesum:

MI vika deka toa e do custvoto... ama sho da praam... taka mi doaga ednostavno si sharam baram so oci nataka navaka.:toe:
 
Член од
30 јануари 2006
Мислења
137
Поени од реакции
0
Абе точно е дека кога се бакнуваш со затворени очи е од чувство.
А шо кога јас сакам да ја гледам таа што ја бакнувам, не да шарам со очите тоа не е во ред, но сакам да си ја гледам таа што ја бакнувам тогаш ми е послатко бакнувањето.

П.С.: Признавам дека понекогаш и замижувам. :icon_bigg
 

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4
mene poubavo mi e so zatvoreni oci zatoa sto taka mi ima poveke emocii i ednostavno mi e poubavo.sum probala i so otvoreni ama sami po sebe mi se zatvaraat.sto da pravam emotivna licnost sum jas:)
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
611
Поени од реакции
50
Koga sum so licnosta sto vistinski mi znaci i koga mi se otvoreni ocite toa e samo za da gledam vo nego... vo nikoj slucaj naokolu...
 

BAMARGERA

~Blaugrana~
Член од
18 декември 2005
Мислења
875
Поени од реакции
3
BabyGirl^^^ напиша:
Dokazano e ako sakas da go osetis baknexot treba da se ljubis so zatvoreni oci a ako primetis deka partnerot se ljubi so otvoreni oci znaci ne go interesira ljubenjeto so tebe mnogi mnogu.ja pretpocitem so zatvoreni
stvarno mi slam deka koga nekoj baknuvas so otvoreni oci ne te interesira tolku...inaku i jas sekogas so zatvoreni osven na sekundi :baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom