Соживотот во Македонија

Член од
22 јули 2021
Мислења
101
Поени од реакции
38
хех си ме запамптил ти мене
ако
и треба да ме памтите
Ваков пациент како тебе, ретко се појавува, те следам, се имам кладено на тебе дека ќе прераснеш во Брејвик. Едно кафе едно кафе, кој ти го дава. :ljubove:
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
36.692
Поени од реакции
58.185
Ваков пациент како тебе, ретко се појавува, те следам, се имам кладено на тебе дека ќе прераснеш во Брејвик. Едно кафе едно кафе, кој ти го дава. :ljubove:
Покрај тоа што ме спомињаш у секој пост со било кого и да дискутираш, се кладам дека и у реалност ме спомињаш, со другарчињата кога беседите у невладина, или на сон, на само коа ќе нурнеш главата у перница и сл.
Сигурно сум бил нежен со тебе и сега си дошол по репете.

Океј, неам ја проблем со тоа.
Не си ни прв, ни последен.
 
Член од
22 јули 2021
Мислења
101
Поени од реакции
38
Покрај тоа што ме спомињаш у секој пост со било кого и да дискутираш, се кладам дека и у реалност ме спомињаш, со другарчињата кога беседите у невладина, или на сон, на само коа ќе нурнеш главата у перница и сл.
Точно, само за тебе праиме муабет!
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
7.578
Поени од реакции
13.571
Види, навивачу, не е проблем дека некој жената ќе ми ја ебе, дури и кога би ја имал. Всушност никој не може да спречи никого да се ебе со кого сака. Проблемот е во тоа што и ти и останатите затуцани селендри, сметате дека некого ќе навредите доколку кажете дека ќе му ебете жена. Жената сељо има право да одлучува дали ќе се ебе со мене или со други, па макар и со малоумно мрско како тебе.
Накрај, повторно твојата етноцентрична позиција виси неаргументирана и невтемелена, како застоен прдеж во скопско диво такси. Не знам дали ти е појасно сега, нека ти објаснат овие постарите, ако останал некој од попаметните, гледам овој Берик се шлае, ама тој е во поголем дефицит со аналитички интелектуални категории и операции, не умее да го дофати ова, некој друг побарај. ;)
Автоматски споено мислење:Барем ова смешно да беше! Барем да имаше малку осет за смеа, јеботе Евил Бети, јеботе. :sick:
Така е господине Заев. Секој нормален човек сака жената да му биде ебана од страна на некој ситен функционер на Дуи. Остави ги ти овие затуцани луѓе што не можат да сфатат колку е добро за соживотот кога ви ја ебат жената. Кандидирај се за да го мењаш Заев коа ќе го ставиме во Идризово да го замениш зошто вака ми изгледаш за поголем токмак и од него а реално тоа е тешко да се достигне.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
36.692
Поени од реакции
58.185
Не знам зошо уопште го рецкате ова тажно суштество, проѕирно тролче е.
Не бе, сакам ја повратници. Добро си поминал и затоа се вратил пак. Кој си ти да му забрануваш?
Најверојатно нов акаунт ќе напраи, кај и да е, али ќе го познаеме.
 
Член од
22 јули 2021
Мислења
101
Поени од реакции
38
Така е господине Заев. Секој нормален човек сака жената да му биде ебана од страна на некој ситен функционер на Дуи. Остави ги ти овие затуцани луѓе што не можат да сфатат колку е добро за соживотот кога ви ја ебат жената. Кандидирај се за да го мењаш Заев коа ќе го ставиме во Идризово да го замениш зошто вака ми изгледаш за поголем токмак и од него а реално тоа е тешко да се достигне.
Дечко, секоја личност има слобода да се ебе со кого сака, па нека бил тоа и некој функционер на ДУИ или на Напредната странка на Ромите, тоа што ти тој чин го сметаш за национално предавство покажува колку тебе ти фаќа црпката, каков ти е ковот и што човек може да очекува од тебе - едноставно ништо. Друго, на многу патриоти како тебе, кои ги познавам, жените им се дупат со други, без разлика дали се „сечени“ или „лепени“, а особено се дупат и со „сечени“. Тоа не може да има политичка конотација во здрава политичка дебата, освен со дебили, извини за увреда.
Освен етноцентричните интерпретации на соживотот во оваа држава, од тебе и такви како тебе немам чуено ништо различно. Јас за разлика од тебе, не сум навивач и не сакам „Албанци“ курот да ми го пушат, или како што пеат другарите ваши од Битола - '63та да се врати и земјотрес да фати, цело Скопје пак да се руши и секој комита курот да го пуши. Мене и онака ми го пушат курот и Комити и други навивачи, тоа нема врска со политика, тоа има врска со сексуални афинитети. Иако се комити и иако се патриоти, сакаат да цицаат кур, не знам дали разбираш. Јас соживотот го гледам низ различни леќи и меѓучовечки односи, неразбирливи за еден комита.
Ај сеа, доволно ти е.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
7.578
Поени од реакции
13.571
Дечко, секоја личност има слобода да се ебе со кого сака, па нека бил тоа и некој функционер на ДУИ или на Напредната странка на Ромите, тоа што ти тој чин го сметаш за национално предавство покажува колку тебе ти фаќа црпката, каков ти е ковот и што човек може да очекува од тебе - едноставно ништо. Друго, на многу патриоти како тебе, кои ги познавам, жените им се дупат со други, без разлика дали се „сечени“ или „лепени“, а особено се дупат и со „сечени“. Тоа не може да има политичка конотација во здрава политичка дебата, освен со дебили, извини за увреда.
Освен етноцентричните интерпретации на соживотот во оваа држава, од тебе и такви како тебе немам чуено ништо различно. Јас за разлика од тебе, не сум навивач и не сакам „Албанци“ курот да ми го пушат, или како што пеат другарите ваши од Битола - '63та да се врати и земјотрес да фати, цело Скопје пак да се руши и секој комита курот да го пуши. Мене и онака ми го пушат курот и Комити и други навивачи, тоа нема врска со политика, тоа има врска со сексуални афинитети. Иако се комити и иако се патриоти, сакаат да цицаат кур, не знам дали разбираш. Јас соживотот го гледам низ различни леќи и меѓучовечки односи, неразбирливи за еден комита.
Ај сеа, доволно ти е.
Нема гајле другар, да ти организираме тогаш реденка на македонската тифо сцена, таман можеш да направиш голем чекор и да ги смириш навивачките групи па да дојдат и твоите Албанци и да направиме едно општо народно весеље, ЕУ и Брисел ќе воскликнат од радост што сме напреднале па може и национален херој да ни станеш ако ни дадат датум за ова. Само побрзо оти уште малку че падне Заев, после паѓа планот у вода.
 
Член од
22 јули 2021
Мислења
101
Поени од реакции
38
Нема гајле другар, да ти организираме тогаш реденка на македонската тифо сцена, таман можеш да направиш голем чекор и да ги смириш навивачките групи па да дојдат и твоите Албанци и да направиме едно општо народно весеље, ЕУ и Брисел ќе воскликнат од радост што сме напреднале па може и национален херој да ни станеш ако ни дадат датум за ова. Само побрзо оти уште малку че падне Заев, после паѓа планот у вода.
И да, кога човек ќе ви постави прашања на вашите недоумевања и невтемелени тези, вие веднаш или ќе го наречете предавник или ќе му залепите „твоите албанци“. Всушност, не разбирајќи дека такви како тебе ги има и кај тие Албанци, со лопата да ги рине човек, и дека вие и тие, немате право да се распрдувате за уништени меѓу-етнички односи, затоа што вие од старт сакате да се уништат тие односи. Тоа е тоа што вие не го разбирате. :)
 
Член од
12 март 2009
Мислења
16.943
Поени од реакции
12.023

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
36.692
Поени од реакции
58.185


Сликата е од овој текст, за Аделина Тахири и мајка и. Прашањето ми е: не ли е ова на сликата сланина?
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
13.938
Поени од реакции
32.326


Сликата е од овој текст, за Аделина Тахири и мајка и. Прашањето ми е: не ли е ова на сликата сланина?
Не ли гледаш дека таа веќе е во друго ниво на живеење, не е була.

Освен тоа еве го маж и, бивш “режимски“ адвокат а сега клучен сведок на “хибридниот режимски заевизам“

https://fokus.mk/serjozha-markov-alek-teranova-mi-reche-deka-e-praten-od-gruevski-za-osnovane-na-firma/
 

Kajgana Shop

На врв Bottom