Снег

П

Паган-др

Гостин
Не ми текнува коа последен пат у декември сум отишол да бордам.


Дај му Натали на човекот. :D
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Ok, koga ke mu dadam na deteto da jade i ke go legnam ke dojdam na temava da se poraduvam.
случајно буричкајќи низ твојот албум ова го пронајдов

ајде оди заспиј ги дечињата па ќе се санкаме надвор :icon_mrgr:
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
Се прекршив јако сабајле, беше подмрзнат снегот.После жива вода ко се стопи.И пак немам против, напротив :vozbud:
 
Член од
16 мај 2011
Мислења
158
Поени од реакции
85
Го сакам снегот, чекам да заврне уште повеќе. Годинава нема да правам снешко, ќе пробам да изведам нешто поубаво. Сакам да направам машки полов орган, немам доволно инспирација. :cautious:
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.884
Поени од реакции
2.087
Го сакам снегот, чекам да заврне уште повеќе. Годинава нема да правам снешко, ќе пробам да изведам нешто поубаво. Сакам да направам машки полов орган, немам доволно инспирација. :cautious:
Хахахахаха, лудило! :D
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Жими се како би го треснала од земја овој ...
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Го сакам снегот, чекам да заврне уште повеќе. Годинава нема да правам снешко, ќе пробам да изведам нешто поубаво. Сакам да направам машки полов орган, немам доволно инспирација. :cautious:
Адни ме на Скајп , ќе ти дадам инспирација ;)
 
Член од
14 јуни 2008
Мислења
1.369
Поени од реакции
1.075
Го сакам снегот, чекам да заврне уште повеќе. Годинава нема да правам снешко, ќе пробам да изведам нешто поубаво. Сакам да направам машки полов орган, немам доволно инспирација. :cautious:
инспирација
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
Не сум некој обожавател на зимата, ама сепак снегот секад ми буди убави чувства. Прошетка со саканиот, стуткана во неговата прегратка додека снегот крцка под нозете...милина :love: Уште да падне така поголем снег... и да се најде некој за шетање :unsure:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom