Славни жени кои најмногу иритираат

  • Креатор на темата Дамјан_Amstaff
  • Време на започнување

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
лејди гага,рене зелвегер,рис витерспун и ејми вајнхаус ама ептен ме иритираат,не можам да ги гледам!!
 

Annath

Полуактивен член.
Член од
11 јуни 2010
Мислења
338
Поени од реакции
42
Лејди гага. Ми доаѓа жива да ја запалам. :pos2:
 

shema77

Borriello
Член од
30 јули 2009
Мислења
432
Поени од реакции
7
Мадона...се само некои глупости се вртат околу неа:toe:
 
Член од
18 февруари 2010
Мислења
96
Поени од реакции
66
Од нашата сцена Деана Николовска
Лигаво, преарогантно створение
 
Член од
13 август 2010
Мислења
22
Поени од реакции
5
Следното нема врска со воведот на основачот на темава:
1. Лејди Гага не ме нервира најискрено, добри песни има, нови идеи, па кој ја свиѓа-ја свиѓа, кој не-не, ама не може никој да порекне дека ритамот на песните не и е заразен.
2. Што е со емисијана бест френд на Парис Хилтон? Ваљда ќе ја сфатат иронијата денешните млади девојки...
3. Кристен Стујарт баш ми е своја и кул, нека си го чува приватниот живот и нека биде таква каква што е, зошто никој нема право да кажува дека треба да биде насмеана и не знам каква пред камерите и новинарите.
4. Викторија Бекам- свесна ли е женава дека е мнооогу поубава со барем малку месо на нејзиното тело? што и фалеше, па вака ослабела? помила и поприродна беше порано, како и многу други ѕвезди и познати...
5. А Тори Спелинг има длабоки врски во круговите на познатите, маж и сигурно некој и нешто, па затоа уште е актуелна во наводници... :D
6. Бритни што си прави за себе си прави. Толку.
7. Сара Џесика Паркер е доказ дека природноста е најдобра, а она е спротивното од тоа.. Не и требаат пластични операции, има карактеристични црти и огромна харизма, така да, нека си ги гледа епизодите од сексот и градот, и нека си се врати на старото..
8. Кетрин Хејгл е досадна најискрено, нека ја смени барем бојата на косата, црвена за почеток :D
Другите се ок. А таа Хајди Монтаг не знам ни што улога игра во познатите...
Ова како совети јас да давам... :D :D :D
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
4. Викторија Бекам- свесна ли е женава дека е мнооогу поубава со барем малку месо на нејзиното тело? што и фалеше, па вака ослабела? помила и поприродна беше порано, како и многу други ѕвезди и познати...
Кутриот Дејвид Бекам,мора коски да фака :pos:
Aма ете Вики смета дека е така позгодна.
 
М

Мартин`

Гостин
Сељачка, ретардирана, стока, ѓубре, ____ (додади по твоја желба) ...

 

Duduk

Korg Maniac
Член од
8 јули 2009
Мислења
953
Поени од реакции
99
Јелена Карлеуша е дефинитивно number 1 на оваа листа.
 
M

Moon Child

Гостин
Аврил не била за тука? Јас би ја стрелала јавно!
Ким Кардашиан исто така. Сеуште не сфатив освен што има реалити шоу, што по ѓаволите е оваа жена?
Лејди Гага такоџе.
Анџелина Џоли од секогаш ми била антипатична и преценета и ништо особено убава.
Викторија Бекам ми е ок. Се држи, не ја поврзуваат со некои крупни скандали и тоа. Се снашла па си живее.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom