Славни жени кои најмногу иритираат

  • Креатор на темата Дамјан_Amstaff
  • Време на започнување

Tzeentch

Дискретен Херој
Член од
6 октомври 2011
Мислења
581
Поени од реакции
347
Анџелина Џоли, курва циганска го пика носот каде што не и е местото , отвара стари рани на бивша-ЈУ со измислици.
 

831

רַב אושר של חוכמה
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.852
Поени од реакции
12.349
Онаа на Сител како се викаше (славна е во македонија шо ве ебам)...абе онаа ко закочена Ивона мислам се вика. Е таа ме иритира и ме пали во исто време...абe и јас не знам што сакам, пак ќе почнам да се борам со парадокси...
 
P

Princ

Гостин
Заклучок од темава: жена не мора да е славна за да иритира?
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.701
Поени од реакции
13.357
Од македонската имам неколку, но вака би ја издвоил Весна Петрушевска. Тежок циган во душа, нешто за што треба покрај Боки и сличните нему, да се крие. Просечна глумица, на лик неугледна, контрадикторна.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Заклучок од темава: жена не мора да е славна за да иритира?
Има два вида на жени, едните многу зборуваат, а другите незнаат да прекинат. По цел ден бла бла, човек од тоа може да полуди :icon_lol:
http://off.net.mk/video/zabava/zen-na-denot-dva-vida-zheni

Мене министерката за култура ме иритира секој ден.
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
2.746
Поени од реакции
1.288
* министеркава влегува во славни ?!

Боки 13
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
*Како може да не е славна, кога каде и да се завртиш се нејзините дела и потписи гледаш.
 

Christian Lovato

stonecold
Член од
2 април 2012
Мислења
601
Поени од реакции
272
Не ми ја дирај Кејти...немој! Типката нит е лигава нит праи скандали ! Не спаѓа она со фрикоиве...
Инаку, каде е Ријана....?
Деми Ловато и селена Гомез исто мора да се додадат на листава, заедно со лигавата Ванеса Какоидае и Ешли Тисдејл од СредноМузичко -.-
Бтњ, Ејми Вајнхаус е наркоманка, и веруј, ниедно мало прцле од 10-11 години не се огледуе на неа зарафи тоа што е грда.
Demi Lovato ??? :facepalm::facepalm::facepalm: E sto i fali?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom