Слави Трифунов со провокација до "Скопските Бугари"

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
a n g e l c e напиша:
срце јас ги знам но не верував дека Славеј Трифунов кој го сметаат за паметен и културен човек ќе биде толку голем педер и глупак
Ти сериозно мислиш дека бугарите го сметаат за паметен и културен?
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
11
Поени од реакции
0
eeeeeeeee drugari pocnaa da izleguvaat i blgarskite heroi mameto mamino da i go e..... aj nema smisla da bidam vulgaren ama taj sop misle deka se so lita se se jade on do deka e spadnal od seloto do gradot dve magarinja se umrele do deka go donesat ke ke ke
 
Член од
9 август 2006
Мислења
74
Поени од реакции
0
itar pejo напиша:
Ми кажаа дека во една од неговите емисии го викнал Игор Џамбазов и овој го направил партал јадниов(слепецов) на две минути барал рекламиsd од немајкаде


Еве ги Прв дел

= Втор дел
 
Член од
29 март 2007
Мислења
94
Поени од реакции
0
Eiiiii!

Abe mrazim go seljakot Slavcho, ma e prav - makedoncite mnogu go gledat be! BTV mora da pusne makedonski ads eh :)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.511
Поени од реакции
47.746
eviltatar напиша:
Eiiiii!

Abe mrazim go seljakot Slavcho, ma e prav - makedoncite mnogu go gledat be! BTV mora da pusne makedonski ads eh :)
Никој не го гледа на ју-туб ова ми беше втор пат како го гледам типот е тиња не го бива за свинска пи*ка џабе се обидува кога и тој како и секој друг Бугарин нема Х од хумор.......
 
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Игор беше закон кога беше гостин. Како си играше мајтап со Слави.. закон. Дури и публиката ракоплескаше за Игор.
Влегува во студио и одма става Македонско знаме на масичката.
Исто така најјако беше кога му рече: Вашите успеси се и наши, а нашите успеси се само наши.
Игор фор президент!
 
Член од
29 март 2007
Мислења
94
Поени од реакции
0
Ne sum go gledal, jas Slavi ne go gledam. Sos sigurnost, bugarite sa se smejali isto kako vas. 100% od Slavi's show e scenarij. Producentite znajat mnogu dobre kako da se govori. Ova ne e dazhe live show, ova e zapis :)
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
многу ми е мака зашто не сум го гледала шоуто кога Игор беше гостин :tapp::tapp::tapp:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
201
Поени од реакции
1
kiksuperman напиша:
Игор беше закон кога беше гостин. Како си играше мајтап со Слави.. закон. Дури и публиката ракоплескаше за Игор.
Влегува во студио и одма става Македонско знаме на масичката.
Исто така најјако беше кога му рече: Вашите успеси се и наши, а нашите успеси се само наши.
Игор фор президент!
Не с'м го гледал това шоу но ми хареса никаде не видјах и не чух да се карат и ругајат разбираха се без преводач и направиха добро шоу.
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Игор Џамбазов кај Слави кељавицата...ете ви ги видеата. Само снимката е лоша поради конверторот кој го користев, и фали третиот дел од шоут, ама ќе го аплоадурам целото шоу на гугл видео наскоро :wink:


 

JASMIN

Шехерезада
Член од
10 април 2006
Мислења
480
Поени од реакции
19
TpH_Bo_OkO напиша:
Игор Џамбазов кај Слави кељавицата...ете ви ги видеата. Само снимката е лоша поради конверторот кој го користев, и фали третиот дел од шоут, ама ќе го аплоадурам целото шоу на гугл видео наскоро :wink:


Oва одамна било, а јас пред некој месец ги видов, смешки, цар е Игор.

Абе што се нервирате, ај да се посмееме малку...пак:

Бугарско сиртаки
 

Insomniac

Evil Macedonian
Член од
27 мај 2007
Мислења
1.799
Поени од реакции
28
чуваш ко чуваш, не знам зошто некои се изненадени
 

Kajgana Shop

На врв Bottom