Скандалозно: Србија ни украде туристички спот

Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
мене нашиот многу подобар ми е од српскиот, српскиот е многу досаден.
Инаку дали нешто грешки или утнато мислам дека го правеле професионалци, и знаеле што прават.. и што ставаат за разлика од тоа ние што ќе искоментираме со минута размислување во врска за таа тема
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
мене нашиот многу подобар ми е од српскиот, српскиот е многу досаден.
Инаку дали нешто грешки или утнато мислам дека го правеле професионалци, и знаеле што прават.. и што ставаат за разлика од тоа ние што ќе искоментираме со минута размислување во врска за таа тема
Од кај знаеш дека јас не сум професионалец или мислиш од ракав тресев забелешки? Секакви не има на форумов ама малку кажуваме што ни е професија ;).
 
Г

ГОЦ-К.О

Гостин
СОУЛ фуд сервиа!БХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАААХАХАХАХАХА!!!!!!!!
Е јо!Чекит!
Ај гат дет соул ин ма фуд ма нигаз,
д стоулен ресепис мејкс ми ит ма мадафакин фингаз... xDDD

Шега на страна..
Нека одат по ѓаволите и србите,и нивниот фалсификуван ајвар!Утре што ќе кажат?"Јужни серби" нам покрадели видeос! -.-
Комшиите на Македонија често знаат и датуми да менуваат!И документи да кинат!И гробови да ораат!ДА ДАДЕ ГОСПОД У БУНАР ДА ПАДНАТ!!
Исто така нека одат по ѓаволите и бугарите,исто така и тие од планините,исто така и тие со големите веѓи...

Е така!Мој си е ајварот!Да даде господ да им залетне коа ќе го јадат!

Пријатен апетит.
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
Од кај знаеш дека јас не сум професионалец или мислиш од ракав тресев забелешки? Секакви не има на форумов ама малку кажуваме што ни е професија ;).
сите ние сме професионалци :)
како што еден професор вика, Идеално е само распределен паметот кај луѓето.. сите мислат дека се професионалци
 
Член од
30 септември 2011
Мислења
2.713
Поени од реакции
2.599
Може има некакви сличности, но мислам дека не станува збор баш за крадење на туристички спот..
 
B

BrunoFresh

Гостин
Нема врска, не е крадено. А што друго би снимале на видеото ако не храна? Па нели за храна се работи..Што требаше подруго да снимаат?
 

nescafe

за освестување
Член од
27 август 2009
Мислења
604
Поени од реакции
277
Mуабетов е сличен со ова:
Кој немаво главата има во нозете.

А македончето како и обично има во нозете, зашто не ја заштитиле рекламата со авторски права и кога ќе се деси нешто вакво да имаат материјал за да тужат.
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Нашиот спот е подобар, што им треба нарација на србите незнам и многу му е долг спотот, барем нашиот спот во еден здив се гледа и башка србите има што да се пофалат за јадење, 90% од кујната им е месо, а тие суџуците се турска направија али тоа е пусто турско
 

Mila Mina

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
Член од
12 ноември 2011
Мислења
649
Поени од реакции
712
Идејата и инспирацијата е комплетно украдена од нашиот спот али нивниот делува многу полошооо ..кога го гледаш нашиот спот ти се пријадува и сакаш да пробаш дел од храната (што е и целта да примами) а во српскиот уопште дури смешно ми изгледа храната..
Направиле copy-paste али безуспешно:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom