Силвана Бонева кандидат за градоначалник

За кој би гласале да биде градоначалник на Струмица?

  • Силвана Бонева

    Гласови: 176 51,2%
  • Зоран Заев

    Гласови: 168 48,8%

  • Вкупно гласачи
    344
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
И што оти е ?Горан му е другар на тато,Ваанто ми е другар на мене па шо?Тато си гласа за Зоки.:toe:
п.с Имам еден другар има дедо во Банско.На митингот во Банско на Силва имало помалку луѓе отколку во штабот на СДСМ.т.е 10 души имало на митингот во Банско,а на митингот на Зоки било цело Банско.:back:
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
503
Поени од реакции
6
И што оти е ?Горан му е другар на тато,Ваанто ми е другар на мене па шо?Тато си гласа за Зоки.:toe:
п.с Имам еден другар има дедо во Банско.На митингот во Банско на Силва имало помалку луѓе отколку во штабот на СДСМ.т.е 10 души имало на митингот во Банско,а на митингот на Зоки било цело Банско.:back:


Hhi hi hi ha ha ha hi hi hi he he he drugar na TATO, abe odi ebise tamu so se tato
 

Јордан Мијалков

Вмро Засекогаш
Член од
8 март 2009
Мислења
228
Поени од реакции
15
И што оти е ?Горан му е другар на тато,Ваанто ми е другар на мене па шо?Тато си гласа за Зоки.:toe:
п.с Имам еден другар има дедо во Банско.На митингот во Банско на Силва имало помалку луѓе отколку во штабот на СДСМ.т.е 10 души имало на митингот во Банско,а на митингот на Зоки било цело Банско.:back:

Дек чуја на Вис ли?Ѓорѓи Калајџиев ли ти кажа?
А Зајко у Костурино немаше никој ама баш никој.
У куклиш исто:pos2::pos2::pos2:

И што оти е ?Горан му е другар на тато,Ваанто ми е другар на мене па шо?Тато си гласа за Зоки.:toe:
п.с Имам еден другар има дедо во Банско.На митингот во Банско на Силва имало помалку луѓе отколку во штабот на СДСМ.т.е 10 души имало на митингот во Банско,а на митингот на Зоки било цело Банско.:back:
Горан е тука за да не дозволи насилство на комунјаро Заев.Знаеш оти Горан и Заев се како ЛАВ и Педер.
Горан е ЛАВО
Зоран е ПЕДЕРО.

Сите знаеме оти Горан лежа затвор од комунистите как Заев а га брани Македонија,а тогај Заев оште цицаше млеко,болен го праваа,лекарско му вадија да не оди резервист.

А тај шо е мачен од Комунисти у случајо Горан Генерало не заборава и враќа полека но сигурно:toe:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Христов4е, јас не знам шо дете си ти, ма дај не се замарај за политика, 14 години имаш, алоо. Оди играј си со другарчињата у маало.:smir:
 

Јордан Мијалков

Вмро Засекогаш
Член од
8 март 2009
Мислења
228
Поени од реакции
15
Оклучи Интел па ќе видиш за што ти зборувам.:wink:
А знаеш ли оти познајх ного човеци од Струмица тука,а не живеат у Банско,а и слушам 2 автобуси имало од Струмица
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Однеси шо сакаш.Ама нема веќе луд народ шо умира за Бранко и се колне у Заев.помина таа.
Еми шо бива ако га покажеме на таа шо га ебал Заев и шо им направил дете,и после абортирала а?
Сопрејте се со Зајко оти мајка ти и сестра ти може да се на ред:pos2::pos2:
кој ве лаже така, пак ли Г`ујо?
А Зајко у Костурино немаше никој ама баш никој.
У куклиш исто:pos2::pos2::pos2:
Ти и твојто Костурино и Куклиш да се ебате! Досаден си веќе со тии твојте две сила, алоо не се само овие две да знаеш...

Христов4е, јас не знам шо дете си ти, ма дај не се замарај за политика, 14 години имаш, алоо. Оди играј си со другарчињата у маало.:smir:
Ти мрш во Градоначалничка листа на Кавадарци

А знаеш ли оти познајх ного човеци од Струмица тука,а не живеат у Банско,а и слушам 2 автобуси имало од Струмица
А што во Петок случајно да не бидат само струмичани на митингот?:tapp:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Ovaa e naj nerealnata anketa sto sum ja videl nekogas.Ako pobeda Boneva vo Strumica,Zaev neka se otepa,a so nego i jas nikogas poveke nema da pisuvam na forumov.:nenene:
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Ооох бе боже...Да да 4 ојдее,не 2 :)
Столка слуши баткоти шо ке ти каже за у банско слушнал си ама не си разберал , у банско имало е 50 души и имаше 3 коли од струмица и мама беше ојдана . Имало е само толко оти тама се турци и жените не излеват на митинг така да не се радуви ного ного .

Edit : Гледи пушти на вис има митинго на сдсм у банско само маже има ама на сдсм имало 30 коли од струмица и селата :)
 
Член од
25 јануари 2009
Мислења
13
Поени од реакции
0
абе стварно вмро и сдсм ќе имаат митинзи во петок во струмица??? пишете кој знае побрзо да знам!!!!!!!
 
Член од
8 април 2008
Мислења
6.419
Поени од реакции
776
абе стварно вмро и сдсм ќе имаат митинзи во петок во струмица??? пишете кој знае побрзо да знам!!!!!!!
зар е можно да има у исти ден
ако е така можно е и струмица да ја запалат :)
ако не падне масовна тепачка :pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom