Сандар
Поени од реакции
2

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Hi :)
  Видов дека си South park фан.. Па те поканувам на South park Македонија - www.sp-mk.com
  Ставив линк до кајгана на страната, немам намера ич да спамирам и не ми е целта да го наполнам форумов со спам, само сакам сите СП фанови да се соберат на едно место :)
  еј, ме изненади со коментаров. Па види, мсн немам, ама можеш на маил да ми го пратиш, ако не ти е тешко (ако се работи за тоа).
  инаку, фала ти. Мило ми е што ти се допаѓа. :D
  поздрав
  Добро е иде некако се гура се препуцаваме со бандата комунистичка на форумов и така :)
  viktor_real@hotmail.com адни ме ќе те прифатам утре ко ќе се уклучам ама покасно ќе е сега не сам уклучен ќе одам да спијам :) Поздрав.
  Видов дека праша,ама не ти одговорив зашто не сум админ.

  За тоа,ќе му се обратиш на Серпико директно.Он е одговорен за радиот,најубаво адни го на мсн зашо треба да ти даде некои упатства како:програмче да симнеш од нет и фајл.
  U
  Другар, да не имаш некои информации каде да донираме ушно тапанче за трансплантација?

  Не го оставаме Виле без ушно тапанче!

  Не! Не! Не! :cry:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom