Се утешил кај другарка му...

  • Креатор на темата Macedonian-Sun
  • Време на започнување

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
Ај дека не можете сите да ја искористите оваа аналогија на оваа тема. Бидете малку креативни и не користете вакви излитени одговори - не држат вода. Ни пенисот ти е клуч, ни вагината е брава.
ако не да ја пресечам да си ја опнам на врата нека ми биди брава...:pos: рџосана ми е па никој клуч не ја отклучува ...дали то ја прави добра брава ? :tapp::pos:
 
Член од
6 април 2013
Мислења
8
Поени од реакции
6
Ако ме сакал немало така да постапи.Со тоа ќе биде целосно избришан вод мојот живот.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.927
Поени од реакции
10.554
јас за другарките кога се тажни би скокнал гол у женска бања а не па друго :cautious: ма одма ич не му ја мислам
 
Член од
1 април 2012
Мислења
8
Поени од реакции
1
Штета што навреме не се жениме со ,,другарките,,.....сите бракови што функционираат на база на другарство одлично функционираат и не би довеле до неверство....само кога бевме млади ни беше да им се пуштаме на другарките за да не си го растуриме,,другарството,,:(:drk:
 
Член од
7 април 2012
Мислења
961
Поени од реакции
703
Другарка му има органска пореметеност. Тоа е исклучително редок синдром и може да се манифестира на најразличен начин. Во овој случај наместо девојката да има рамо за плачење, таа има пичка за плачење. Па така дечкото не можел да и бара рамо за плачење и секако го зел единствениот избор кој му бил понуден.
 
Член од
4 декември 2005
Мислења
49
Поени од реакции
2
...знам дека женскиот свет ќе ме мрази, но понекогаш кога во врската ке се искомплицираат некои работи, па мала авантура која не се повторува, да не речам за еднократна употреба, може да донесе релаксација во врската. Ваква авантура прифаќам од двете страни под еден и единствен условЧ партнерот не само да не дознае НИКОГАШ дека такво нешто се случило, туку и да не даде повод воопшто спротивната страна да се посомнева дека такво нешто се случило. Соодветно следствено настанот останува длабоко закопан во интимата на измамникот и не смее да делува на постоечката врска која ја има со партнерот. Само тогаш авантурата не ја сметам за измама. Како што реков можеби некои ќе ме мразат за ова мое мислење...
Ова најлесно може да остане во рамките на условот ако се случи со некој од близината па сите имаат причина да си молчат... Но како што реков еднократно...
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.574
Малце ли работи има за тешење? Виски, вотка, вино, рум, цигари, џоинт, тој другарка му ја одбрал.
Сирот он, требало некој да го теши, boo hoo.
Па типот најздравиот начин на тешење го избрал...а не да се пијанчи,дрогира, па да му падне на памет самоубиство од пијанството,па нус - појави,мамурлаци .... Вака не само што се утешил туку и расположението му се кренало :pos: башка при сексуален чин телото испушта хормони на срека и опуштеност,а тоа значи и помалце шанси за срцев удар од нервозите на женска му...;) :ROFLMAO:
--- надополнето: 20 ноември 2013 во 16:35 ---
Не баш. Има случаеви каде што со благослов на партнерот може да се има секс на страна, отворена врска. Има случајеви кога партнерот сака само да гледа, некогаш и преку интернет, не е во иста држава ;)

Браво бе,колку биле тие паметни..........Си седам еден ден на нет и женската ми вика имам изненадување за тебе ....и пушта камера на скајп и ми вика дај ми благослов да се рокнам со тројцава у позадина. И ја и викам еве ти благослов и го вадам и дрвам на нејзиното плескање со пријателите........:facepalm:
ПС Ова може да ми се деси ако сакам да ме заборават за жив сите луге на светов,а ти друже незнам дали ке најдеш некој што ке ти го поддржи мислењево
--- надополнето: 20 ноември 2013 во 16:40 ---
а кај се наоѓаат такви другарки ако може да знам?
Најчесто у порничите и шпанските серии, ама еве имало и исклучоци.... :icon_lol:
--- надополнето: 20 ноември 2013 во 16:44 ---
Хахахахха поштуем како му се истури :) Искрено за другарки јас па не фантазирам до толку, освен ако ептен не е некоја да ме запали и да ја мислам цело време...ама дури и во тој случај не би се обидел да расипам другарство.
Напротив друже ......само би го продлабочил и секој пат кога ке имаш шит хепнс моменти со женската ке има кој да те утеши :pos:
 
Член од
25 јануари 2014
Мислења
40
Поени од реакции
12
ne si edinstvena, i mene mi se ima sluceno istoto kade deckoto moj bil celo vreme so kumata moja vooeno i najdobra drugarka no na kraj oni ispadnaa budalite a ne i jas. Jas staviv kraj i so dvajcata kade i oni stavija kraj megu niv radi toa so oni ne bea zaedno za da imaat idninna zaedno tuku poradi potrebite.. Oni gubat
 
Член од
5 август 2008
Мислења
557
Поени од реакции
180
ne si edinstvena, i mene mi se ima sluceno istoto kade deckoto moj bil celo vreme so kumata moja vooeno i najdobra drugarka no na kraj oni ispadnaa budalite a ne i jas. Jas staviv kraj i so dvajcata kade i oni stavija kraj megu niv radi toa so oni ne bea zaedno za da imaat idninna zaedno tuku poradi potrebite.. Oni gubat
 
Член од
27 август 2012
Мислења
1.024
Поени од реакции
2.539
Нека се утеши кај другарка му..али после нека го заборави моето име.
А он нека си продужи со неа да си се теши и даље...нека прави што сака подалеку од мене само
 

Kajgana Shop

На врв Bottom