Се плашите ли од темнината? Зошто?

Х

Ханзо

Гостин
Порано се плашев... Па после почнав да играм Splinter Cell... :pos:
 

Britney'85

I'm sad...love me!!!
Член од
19 декември 2007
Мислења
135
Поени од реакции
2
Се плашам само од божја сила,а од друго апсолутно НЕ.
Имам храброст на полноќ да поминам низ гробишта(некои тоа го сметаат за нај страшно) или било што друго.И низ улициве кога си одам дома ни една улична ламба не свети па јас пак сама си одам дома после полнок.Тоа е само сугестија дека има нешто а уствари ништо нема.
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Не се плашам ама језиво е.Поготово ако нема улични светла.Инаку немам страв од темница.Само барам мало осветлување да не се утепам некаде.
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
81
Поени од реакции
5
Не се плашам ама језиво е.Поготово ако нема улични светла.Инаку немам страв од темница.Само барам мало осветлување да не се утепам некаде.

Ако ти треба помош за накај дома,само јави!:helou:
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Ако ти треба помош за накај дома,само јави!:helou:
Па ти си Van Hellsing бе,десната рака на Бог.Нормално дека ке и помогнеш на девојката.:pos2:
Инаку,ја порано имав голема фобија од темнина,ама мораше да ја надминам пошто неможев да отидам до WC од страв.
И така,станав атеист и престанав да се плашам.:pos2:
 
Член од
16 февруари 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
luge nema nisto strasno vo temnicata se sto vi se cini deka e strasno go imate zamisleno vo vasata glava
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
545
Не се плашам од темнината, порано се плашев кога бев мал, додека не сфатив дека тоа е недостаток на светлина. : )
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
и тука иде песната од iron maiden-fear of the dark:):):):):)
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
8
Поени од реакции
0
Цитат:
Напишано од ogi_bt
Е баш многу ме интересира ова..оти мене мн.страв ме фака од темница..сакам да слушнам ваше мислење..



..Uuu..Ljubam temnica..Mn mn...
Jas nemam nikakov problem so temnicana dodeka edna moja drugarka,ne mozheshe da dojde na sebe..
Imashe takov starv od temnica pa ja nosea kaj nekoi babi ili ne znam sho..I na kraj nekako se ottrgna da kazham od taa fobija..Ama do den denes ne mozhe bez svetlo da spie..
=)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom