Се околу депилирање машки нозе

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.448
Поени од реакции
10.151
Како можеш да речеш дека сум геј кога јас си знам дека не сум
Јас сум метросексуалец и сум сигурен во својата сексуална ориентација (хетеросексуална) и затоа немам проблем да се депилирам, а ти веројатно вака збориш поради тоа што си несугурен дали си хетеро !

Хахахахаха....не се секирај бре брат...јас сум хетеро а за тебе незнам баш ;)
 
Член од
2 декември 2012
Мислења
189
Поени од реакции
24
За колку време од прилика растат влакната али ноа асално 1/2цм ако ги поминам со брич.
гледма на теретана сите му се средени нозете и башка со тренингот за листови нозе ногу јако ќе изгледа сега не до толку колку што сега имам влакна али пак ќе пораснат и по убаво ќе изгледа јас мислам ?
Ае некој ако може нека ме цитира
 
Член од
12 декември 2012
Мислења
27
Поени од реакции
61
Остај што сакате нозе да депилирате плус се жалите на болката... Бетер од девојчињата ццц :) Зарем нема вистински мажи денес леле? Маж со депилирани нозе оуу мај гат!!
Абе најубав ако сакат нека е не се доближувам до такви, подобро со жена ќе одам.
Метросексуалност... :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.289
Поени од реакции
15.490
За колку време од прилика растат влакната али ноа асално 1/2цм ако ги поминам со брич.
гледма на теретана сите му се средени нозете и башка со тренингот за листови нозе ногу јако ќе изгледа сега не до толку колку што сега имам влакна али пак ќе пораснат и по убаво ќе изгледа јас мислам ?
Ае некој ако може нека ме цитира
Не се глупирај со брич, ќе ти пораснат брзо, ќе бидат поцрни, и погусти. Со депилирање за 2-3 месеци ќе ја добиеш таа големина...
 

ИвањушкА

some-thing
Член од
17 јули 2009
Мислења
342
Поени од реакции
526
А као се чуствувате вие мажите од коа ќе издепилирате нозе, како дама или? :tapp:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.289
Поени од реакции
15.490
А као се чуствувате вие мажите од коа ќе издепилирате нозе, како дама или? :tapp:
А како се чувстувате откако ќе свршите на некој депилиран манекен, фудбалер, пливач? :cool:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: MIL

ИвањушкА

some-thing
Член од
17 јули 2009
Мислења
342
Поени од реакции
526
А како се чувстувате откако ќе свршите на некој депилиран манекен, фудбалер, пливач? :cool:
За среќа го немам тоа сеуште сторено, и да имам шанса не би го сторила, затоа што свршувам на едно најобично недепилирано момче кое го сакам. simple as that :pipi:
 
Член од
28 октомври 2012
Мислења
272
Поени од реакции
39
zas
1. Со оглед дека си висок 1,86, депилацијата ќе трае од прилика еден саат и осумдесет и шест минути.
2. Боли. Тоооооооолку.
3. Ако ставаш ладна депилација, може да ти бидат и ладни влакната одпосле. ;)
4. Може.
5. Може.
6. Отприлика за еден месец и осумдесет и шест дена. ;)
7. Осумдесет и шест, оти мислам дека едно е малце. ;)

Едно прашање до тебе, зошто побогу би сакал да си ги депилираш нозете !? Разбирам гради, разбирам пазуви, разбирам стомак, ама нозе е не разбирам.
licno za mene, nozete posle izgledaat poubavi i na zenite im se dopaga toa. poz[DOUBLEPOST=1397604174][/DOUBLEPOST]
Пфф дај не зафркавај ќе се депилирал на нозете АЛООООО абе маж си или што ? како што забележав повеќето се против исто и јас така мислам па подобро да не послушаш.
no ako na zenata i e poslatko koga si depiliran ne e dobro da ne go pravish toa. i taa e covek a ne zivotno pa da se odnesuvash taka. eve primer: i na zenite im rastat vlakna mustaki no se depiliraat e sega ako ne se depiliraat na tebe kako ke ti bese poslatko so vlakna ili bez vlakna. iako nie sme mashki treba da pravime onaka kako shto im e poslatko na zenite. poz
 
Последно уредено:

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
zas
licno za mene, nozete posle izgledaat poubavi i na zenite im se dopaga toa. poz[DOUBLEPOST=1397604174][/DOUBLEPOST]

no ako na zenata i e poslatko koga si depiliran ne e dobro da ne go pravish toa. i taa e covek a ne zivotno pa da se odnesuvash taka. eve primer: i na zenite im rastat vlakna mustaki no se depiliraat e sega ako ne se depiliraat na tebe kako ke ti bese poslatko so vlakna ili bez vlakna. iako nie sme mashki treba da pravime onaka kako shto im e poslatko na zenite. poz
Грешка си, повеќе машки ќе ти се лепат така.
 

Marchelo93

Дипломиран Џаболебар
Член од
10 јули 2011
Мислења
1.931
Поени од реакции
1.997
Што е фората да си легнат под чаршав со девојка ти,и да не се познава чии нозе се чии?Ако некад иам син што се депилира на нозе освен ако не е билдер или фудбалер ќе му ги искршам.Брука сте за машкиот род бре.Смејте ми се колку сакате.Може ве сака женска ви мазни,ако е латентна лезбејка.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom