Сендвичара "Седмица"

Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Број еден остануваат им нема рамни... А ова во Лептокарија ја немам видено дали има таму за седење?
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
На колку нови места ќе отворат сендвичари толку помали ќе се сендвичите. :D
Никаква култура немаат овие вработените им давам 1000 ден и ми викаат немаме да ти вратиме. И јас и викам епа треба да имате во секое време, тоа си е ваша работа.
И тие двете женски кога почнаа види го глупак некој, не културен и после од фиоката извадија пари. А нели немаа ебате мочлите. :tapp:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
каде точно во лептокарија?
 
Член од
4 февруари 2013
Мислења
738
Поени од реакции
551
А а а, тоа е нај јако, кога ке отидеш некаде со 1000 денари и кога ке ти речат дека нема да ти вратат, па уште и очекуваат ти да се осетиш виновен дека немаш ситно. Ке разберам 1000 евра да се ама ова.....

На колку нови места ќе отворат сендвичари толку помали ќе се сендвичите. :D
Никаква култура немаат овие вработените им давам 1000 ден и ми викаат немаме да ти вратиме. И јас и викам епа треба да имате во секое време, тоа си е ваша работа.
И тие двете женски кога почнаа види го глупак некој, не културен и после од фиоката извадија пари. А нели немаа ебате мочлите. :tapp:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Се сложувам за услугата, одвратни се, во Аеродром тие немаат никакво однесување, катастрофа. (n)
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.152
Поени од реакции
2.754
Во Лептокарија јадев 3 пати и ставаат многу помфрит,кечап и мајонез на плескавицата а и лепчето е меко убаво.Се ова го прават за да привлечат луѓе и да живне малце.

Пред неколку месеци јадев во Центар и сфатив дека го упропастиле тотално.Ни кечап ни мајонез на плескавицата суво ќе се задавев упм.Компири малце ставаат па уште тоа послужавниците седат на маса и никој не доаѓа да избрише :mad: со еден збор услуга катастрофа :facepalm:
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.677
mnogu e los kecapot i majonezot u leptokarija, nemozam da go svaram :S vise na senf mi lici nego na majonez i kecapot kisel ukus nula, mi go kvari cel hamburger
 
Член од
21 март 2013
Мислења
379
Поени од реакции
1.080
Број еден??....што ми е најблиску инаку, не стапнувам.
Тоа не беше плескавица, тоа беше некоја гума, некој силикон.
Неможеше да се џвака а, не па да се голтне.
Само компирите ги изедов, другото во канта отиде.
 
C

Celsius

Гостин
Плескавицата им е некој подвид на изџвакана соја, стоена во рибино масло, напрскана со лак за коса, и премачкана со розов фломастер.
Компирот им е пресован, гмечен, пак пресован, сушен, потоа добро спржен на врело масло во рок од 3 секунди.

Наздравје!
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Незнам луѓе што очекувате од денешнава Седмица не е како порано нормално,сегашниот и оној поранешниот хамбургер неможат да се споредат има огромна разлика.А и сега имаат и доста работа така да не тинтраат многу многу.Ако не ви е убаво одете слободно до чаршија имаш еден куп сендвицари и одлични скари.
 
Член од
27 септември 2013
Мислења
199
Поени од реакции
162
Плескавицата им е некој подвид на изџвакана соја, стоена во рибино масло, напрскана со лак за коса, и премачкана со розов фломастер.
Компирот им е пресован, гмечен, пак пресован, сушен, потоа добро спржен на врело масло во рок од 3 секунди.

Наздравје!
:sick:
--- надополнето: 5 октомври 2013 во 04:01 ---
Незнам луѓе што очекувате од денешнава Седмица не е како порано нормално,сегашниот и оној поранешниот хамбургер неможат да се споредат има огромна разлика.А и сега имаат и доста работа така да не тинтраат многу многу.Ако не ви е убаво одете слободно до чаршија имаш еден куп сендвицари и одлични скари.
Majonezon,i kechapon im se naj.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom