Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
8 октомври 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
Дали има некој семинарска по Меѓународно jавно право на тема ,, Полиција и правата на човекот"
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
Дали некој има семинарска Девизен пазар.Однапред Благодарам.
 
Член од
1 декември 2010
Мислења
1.294
Поени од реакции
2.781
ако има некој направено проектна задача за полупроводнички материјали/диоди нека ми пише.
Однапред благодарам :)
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Изработувам семинарски работи од области сродни на економијата по цена од 200 денари !

Ако има некој заинтересиран,нека ми пише ПП !

Имам и еден куп готови други семинарски од други области...тие ги давам или бесплатно или со некоја ептем симболична сума, па контактирајте ме и за такви семинарски можеби ќе најдеме некој материјал кој ќе ви биде од помош !
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
4
Поени од реакции
1
Да ми помогнете да најдам семинарка на тема : Термичка обработка на материјали. Од земјоделски факултет е оваа тема во прва година ја бараат.
 

Jovannah

Smile me baby
Член од
11 февруари 2008
Мислења
584
Поени од реакции
50
Дечки, некој да не има семинарска на тема „санација на банкарскиот систем од 1994- 1998“ или било какви информаци за ова нешто, шо би можела да спојам семинарска :)
Ако има некој нека кажи, па ако можам да помогнам со тие семинарски јас шо ги имам радо би :)
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4
Поени од реакции
0
Дали некој од вас би ми предложил стручна економска литература каде по детално и по обемное објаснета рестриктината монетарана политика?Ми треба за семинарска :):):):LOL:
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Изработувам семинарски работи од области сродни на економијата по поволна цена !

Ако има некој заинтересиран,нека ми пише ПП !

Имам и еден куп готови други семинарски од други области...тие ги давам или бесплатно или со некоја ептем симболична сума, па контактирајте ме и за такви семинарски можеби ќе најдеме некој материјал кој ќе ви биде од помош !
Иначе да се надополнам, семинарските ќе бидат автентични (т.е. нема да бидат исти со веќе дадени семинарски) а постои можност да се соговриме доколку Вие ми обезбедите некој ваш другар/другарка како клиент, Вие да ги добивате семинарските со 50% попуст !
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4
Поени од реакции
0
Иначе да се надополнам, семинарските ќе бидат автентични (т.е. нема да бидат исти со веќе дадени семинарски) а постои можност да се соговриме доколку Вие ми обезбедите некој ваш другар/другарка како клиент, Вие да ги добивате семинарските со 50% попуст !
Иначе да се надополнам, семинарските ќе бидат автентични (т.е. нема да бидат исти со веќе дадени семинарски) а постои можност да се соговриме доколку Вие ми обезбедите некој ваш другар/другарка како клиент, Вие да ги добивате семинарските со 50% попуст !
Za ova asto pisav imas kolku ke e povolnata cena moze da znam :) do dusa mozam i sama da napfravam dosega sum nemala problem no eve da prasam za nekoja strtucna literatura da ne znaete.Odnapred blagodaram
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
да не има некој семинарска на темиве што би можел да ми помогне?

  1. ООН и безбедноста;
  2. Загрозување на вредностите;
  3. Меѓународни конвенции за остварување на безбедност;
  4. Безбедносни системи;
  5. Меѓународни документи за остварување на безбедност;
  6. Мирно решавање на спорови;
  7. Превентивна дипломатија;
  8. Воени мисии за решавање на спорови.
 

the.cute.one :)

Some people eat to live , i live to eat <3
Член од
15 септември 2011
Мислења
56
Поени од реакции
14
Дали може да почекаш до утре, зошто и јас имам писмена ???
--- надополнето: Oct 4, 2011 9:17 PM ---
Делото Боженствена комедија е комбинација на хтистијанската мисла и рицарскиот идеализам. Иако има влијание од класичната антика, делото е уредно структурирано и го петставува затворениот свет на средноцековната теологија.

--- надополнето: Oct 4, 2011 9:18 PM ---
имам уште пет страни но имам писмена утре
ај прати ми ПП ако може :))
 
Член од
11 октомври 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
Luge ae nesho Kanconierot : simfonija na edno srce shto strada od vnatreshna nesloga..
--- надополнето: Oct 11, 2011 1:39 PM ---
Luge ae nesho Kanconierot : simfonija na edno srce shto strada od vnatreshna nesloga..
 
Член од
26 август 2011
Мислења
517
Поени од реакции
114
Ми треба семинарска на тема "Берзата на Македонија" или под друго име кажано "Македонските берзи"
 

Kajgana Shop

На врв Bottom