Секс школо

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
ПрИтИ_гРл напиша:
Абе иам другарка, не баш другарка дојде летово кај нас од Словенија. И почнавме да зборуваме и околку тоа и таа абе скината сум ова она... И почна демек од карате и било направила шпага не загреана онака одма. И сеа можно ли е или не?
Да не и било од нешто друго а има бујна фантазија :pos: Шала на страна јас колку што знам не може ама сеа не сум толку упатен така да...
 
Член од
7 јуни 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
си имам мал проблем. Со девоја ми имаме односи редовно со заштита. Пред некој ден не ни се сакаше и си рековме да си поиграме малку, значи немаваше пенетрација. И без детали понатака, додека седеше во мене скроз гола јас случајно свршив, и некако ме гризе дали може преку гаќи да помине спермата и на било кој начин да сигне до матката :toe:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
totti напиша:
си имам мал проблем. Со девоја ми имаме односи редовно со заштита. Пред некој ден не ни се сакаше и си рековме да си поиграме малку, значи немаваше пенетрација. И без детали понатака, додека седеше во мене скроз гола јас случајно свршив, и некако ме гризе дали може преку гаќи да помине спермата и на било кој начин да сигне до матката :toe:
скроз гола со гаќи.. хммм. јас мислам дека неможе ништо да се случи, ама не сум најсигурен. мада не верувам пошто не се "малецките" толку спретни -)) јас викам-неможе.
 

Моето_е_поголемо

муа не ме лазе
Член од
22 јули 2005
Мислења
475
Поени од реакции
21
totti напиша:
си имам мал проблем. Со девоја ми имаме односи редовно со заштита. Пред некој ден не ни се сакаше...
Кажи дека не ти даваше... поточно, кажи дека уште не сте имале секс.

totti напиша:
...и си рековме да си поиграме малку, значи немаваше пенетрација.
Кај вемаваше пенетрација...

totti напиша:
И без детали понатака, додека седеше во мене скроз гола јас случајно свршив, и некако ме гризе дали може преку гаќи да помине спермата и на било кој начин да сигне до матката :toe:
А велиш ти случајно сврши додека она седеше во тебе? А ти во каде седеше а?
Готово, си наебал :shok:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
ПрИтИ_гРл напиша:
Ај јас да прашам нешто-пред некој ден се расправавме со другарките-дали хименот можи да биди скинат при тренирање карате?
Може. Може и при вежбање балет, гимнастика и слични спортови кои бараат големо раширување на меѓуножјето и тегнење на нозете.:) Нема да ти се верува, ама имам една другарка на која и се скина хименот од преголем притисок на водата :pos: (спуштајќи се по топоган со голема брзина, бла бла...)
Кај некои девојки едноставно е поеластичен и „потенок“, тоа е се.
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
4
Поени од реакции
0
kpbKENGUR напиша:
скроз гола со гаќи.. хммм. јас мислам дека неможе ништо да се случи, ама не сум најсигурен. мада не верувам пошто не се "малецките" толку спретни -)) јас викам-неможе.
VO PRAVO E NEMT SANSI SPERMATOZOIDITE DA VLEZAT PREKU GAKI AMA VERVIME ZNAM KAKO TIE NE SE SEKIRAJ:zver:

The Mummy Returns напиша:
Да не и било од нешто друго а има бујна фантазија :pos: Шала на страна јас колку што знам не може ама сеа не сум толку упатен така да...
NE VERUVAJ IM BE BRAT NEMAT TEORETSKI SANSI TO DA SE DESIT .ZNAJS SO VIKET NE VERUVAJ MU NA SUSTESTVO STO KRVARIT PET DENA ILI SEDUM I NE UMIRAT BEZ NAVREDA ZA ZENSKIVE
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
totti напиша:
си имам мал проблем. Со девоја ми имаме односи редовно со заштита. Пред некој ден не ни се сакаше и си рековме да си поиграме малку, значи немаваше пенетрација. И без детали понатака, додека седеше во мене скроз гола јас случајно свршив, и некако ме гризе дали може преку гаќи да помине спермата и на било кој начин да сигне до матката :toe:
Оооо честито друже, нека се множат :) Не, шала на страна според мене нема теоретски шанси за такво нешто :helou:
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
totti напиша:
си имам мал проблем. Со девоја ми имаме односи редовно со заштита. Пред некој ден не ни се сакаше и си рековме да си поиграме малку, значи немаваше пенетрација. И без детали понатака, додека седеше во мене скроз гола јас случајно свршив, и некако ме гризе дали може преку гаќи да помине спермата и на било кој начин да сигне до матката :toe:


не неможе, слободно уживај :zver:
 

spidio

SOBEDEBEL
Член од
18 јуни 2007
Мислења
200
Поени од реакции
2
totti напиша:
си имам мал проблем. Со девојKа ми имаме односи редовно со заштита. Пред некој ден не ни се сакаше и си рековме да си поиграме малку, значи немаше пенетрација. И без детали понатака, додека седеше во мене скроз гола јас случајно свршив, и некако ме гризе дали може преку гаќи да помине спермата и на било кој начин да сигне до матката :toe:
Abe taa bila gola toj bil po gajci ne svajcate nisco more more......
ne vajcalo taka vikaat ovie.....ce vidime po 9meseci so ce bidi :aplauz:
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
имам едно прашање девојка има однос во плоден ден, но партнерот не користи кондом и нормално не свршува во неа туку надвор. може да забремени девојката зашто нели некогаш пред свшување на машкото се излачувало лигава течност која содржала мал број на сперматозоиди
прашањето е дали постои можност за бременост
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
a n g e l c e напиша:
имам едно прашање девојка има однос во плоден ден, но партнерот не користи кондом и нормално не свршува во неа туку надвор. може да забремени девојката зашто нели некогаш пред свшување на машкото се излачувало лигава течност која содржала мал број на сперматозоиди
прашањето е дали постои можност за бременост
Тоа лигавото е предсемена течност и во неа има сперматозоиди,а со оглед на тоа што било во плоден ден...има шанси за бременост,да.
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
ok thanks samo od lubopitnost prasuvam zasto so drugarki sum razgovarala na taa tema i sakav da ve prasam za mislenje

i jas se soglasuvam so tebe deka moze no ne sekogas

aj imam uste edno prasanje za maskiot pol dobro moze da bide i za zesnki doklku znaat

dali sekogas im se laci ovoj ligav sekret
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Па шо знам кога како некогаш скоро ич некогаш повеќе , мислам тоа зависи од тоа колку те пали партнерот.
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
a n g e l c e напиша:
ok thanks samo od lubopitnost prasuvam zasto so drugarki sum razgovarala na taa tema i sakav da ve prasam za mislenje

i jas se soglasuvam so tebe deka moze no ne sekogas

aj imam uste edno prasanje za maskiot pol dobro moze da bide i za zesnki doklku znaat

dali sekogas im se laci ovoj ligav sekret
Да! Тој секрет (ако мислиш на предсемената течност) во себе содржи мал број на сперматозоиди кои и покрај тоа што се малку, доволни се да предизвикаат бременост.
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
sepak ne bese odgovorot sto tie sodrzat i sto predizvikuvaat :) toa bese vo prethodnoto prasanje

da se laci... no ima situacii koga go nema...(ne ja znam pricinata , pretpostavuvam partnerot ne te zapalil)
ali poubavo e da go ima... priroden lubrikant.. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom