Секс школо

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
Zdravo mi treba sovet. Idev so decko godina i tri meseci ama nemavme odnosii bidejki ne se osekjav spremna, no mi imase stavano prst no niednas mi nemase poteceno krv a segasniot decko ne mi veruva deka ne sum skinata bidejki cel prst mi vlagal dali e mozno da sum skinata?
Очигледно си му кажала на сегашниот шо и како сте правеле со претходниот и до кај сте стигнале. Ако не ти верува, батали го копилето.
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Ќе мора да дојш да те пробам иначе вака без проба не се утврдува ништо, резултати од анализите , одма на лице место.
Каков кретеноид си ти,не замарај ако не можеш да одговориш нормално.
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.248
Поени од реакции
1.752
Каков кретеноид си ти,не замарај ако не можеш да одговориш нормално.
Како прво одговорот беше нормален и пружев помош и тоа бесплатно, а како второ не те замарав тебе, и како трето и четврто знам дека си од македонија и тоа ти е во крвта но што се мешаш у туѓ муабет аааа
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
.
ти ли си бутЕ
 
Член од
28 декември 2012
Мислења
119
Поени од реакции
67
i so prst moze da izgubis nevinost kukle a toa deka cel prst vlegol vo tebe e dokaz ne deka si skinata nego i deka si imala seks obem na prst minimalno e 7cm sto znaci ovoj decko ne go ebi u mozok vrati se na prviot inaku sekogas ke bides kurva vo oci na vtoriot cisto kako sovet svati go ova ama vo tvojava situacija i prviot nema da ti veruva zosto si napravila transfer.
 
Член од
27 декември 2010
Мислења
40
Поени од реакции
17
kolku bi trebalo da trae edna pred igra so osobata od ponezniot pol ?
Vo nekoj sexualni literaturi e navedeno pozelno bi bilo da e od 1-2 saati ali cisto ne veruvam deka nekoja devojka moze da izdrzi 2 saati predigra :) pa spored vas kolku bi bilo idealno
2.Vtoro ne znam kolku se zapoznaeni forumdziive so poimot kamasutra ali jas rado bi go primenuval vo sexot toa e eden ubav horizont do vozvishenieto i bi bilo ubavo od vasha strana ako malce poveke objasnite za toj poim ( ova beshe sugestija ) odnapred blagodaram
самиот збор ти кажува КАМА СУТРА
ако почнеш пред 10мин пред 12 значи предиграта ќе е 10мин.
 
Член од
27 декември 2013
Мислења
14
Поени од реакции
5
Се извнувам можеби и проблемот не е на оваа тема, но имам проблем со ерекцијата при односи со девојка ми .... Се беше во ред до пред една недела се тоа редовни односи едно друго, но сега имам проблем неможам да добијам ерекција а порано дури и премногу бев напален, а сега неможам да го достигнам тоа, (а пред односите не се самозадоволував доколку има нејаснотии) но сепак ми треба совет или некакво решение во врска со ова.
 
Член од
24 октомври 2012
Мислења
810
Поени од реакции
509
Се извнувам можеби и проблемот не е на оваа тема, но имам проблем со ерекцијата при односи со девојка ми .... Се беше во ред до пред една недела се тоа редовни односи едно друго, но сега имам проблем неможам да добијам ерекција а порано дури и премногу бев напален, а сега неможам да го достигнам тоа, (а пред односите не се самозадоволував доколку има нејаснотии) но сепак ми треба совет или некакво решение во врска со ова.
Кoлку и дaли спиеш редoвнo? Дaли имaш некaкoв стрес вo пoследнo време? Дaли редoвнo пиеш вoдa? Дaли редoвнo вежбaш или имaш некoјa другa физичкa aктивнoст? Дoкoлку ништo oд oвa не пoмaгa, прoбaј сo aпстиненцијa oд билo кaквa сексуaлнa aктивнoст неделa-две и тoгaш види дaли прoблемoт е решен.
 
Член од
27 декември 2013
Мислења
14
Поени од реакции
5
па искрено од неодамна престанав да имам физичка активност, а претходно редовно барем џогирав или возев велосипед а еве едно 2/3 месеци едноставно престанав, а стрес немав...
 

Sikimco

Подобро ужасен крај, одколку ужаш без крај
Член од
25 јули 2011
Мислења
460
Поени од реакции
100
Се извнувам можеби и проблемот не е на оваа тема, но имам проблем со ерекцијата при односи со девојка ми .... Се беше во ред до пред една недела се тоа редовни односи едно друго, но сега имам проблем неможам да добијам ерекција а порано дури и премногу бев напален, а сега неможам да го достигнам тоа, (а пред односите не се самозадоволував доколку има нејаснотии) но сепак ми треба совет или некакво решение во врска со ова.
Имав сличен проблем, ми се случуваше понекогаш во текот на односот да ја изгубам ерекцијата што ми влијаше и психички. Лично мене алкохолот, мастурбирањето, стресот и премореноста ми влијаат на потенцијата. Нема да биде на одмет да се договорите со девојка ти да пробате една недела без однос и потоа да видеш. И после една недела немој да си со негативни мисли зошто машко може многу лесно да се напали на мисли ( фантазирање ), но тие мисли може и да те кочат многу ако се негативни. Позз и пиши за некој ден што си направил
 

Mundell

тој со бројките
Член од
24 септември 2014
Мислења
622
Поени од реакции
1.059
Леле помагајте брзо, заебав работа, имав секс со девојка ми и ѝ свршив внатре, а ко за беља плодни денови и се. Чаре?! :(
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Леле помагајте брзо, заебав работа, имав секс со девојка ми и ѝ свршив внатре, а ко за беља плодни денови и се. Чаре?! :(
Чаре, оди апче земи од аптека, има дежурни, нема Норлево да ви дадат ама има други. Утре на гинеколог и нека и дадат рецепт за Норлево ако има потреба.
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
Леле помагајте брзо, заебав работа, имав секс со девојка ми и ѝ свршив внатре, а ко за беља плодни денови и се. Чаре?! :(
абе има едни кондоми се викаат, онака како сугестија
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.723
Поени од реакции
1.480
Се извнувам можеби и проблемот не е на оваа тема, но имам проблем со ерекцијата при односи со девојка ми .... Се беше во ред до пред една недела се тоа редовни односи едно друго, но сега имам проблем неможам да добијам ерекција а порано дури и премногу бев напален, а сега неможам да го достигнам тоа, (а пред односите не се самозадоволував доколку има нејаснотии) но сепак ми треба совет или некакво решение во врска со ова.
Замор и психа пред се. Јакнење потенција со лути пиперки , банани и слично и малку апстиненција и ќе се вратиш во нормала. Значи не напнувај сеа за секс оти ќе се дотепаш психички.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.659
Поени од реакции
38.845
Замор и психа пред се. Јакнење потенција со лути пиперки , банани и слично и малку апстиненција и ќе се вратиш во нормала. Значи не напнувај сеа за секс оти ќе се дотепаш психички.
од лутите пиперки само газот има да го пржи кога ќе иде у wc
 

Kajgana Shop

На врв Bottom