Секс со колешка/колега?

isabelle

ненадјебива
Член од
25 јануари 2005
Мислења
140
Поени од реакции
1
Море баш таму кај што се вади леб треба да се вади и СЕКС .

Не ме смејте со ова застарениве дефиниции ;)

Ја баш би сакала тој еден колега од Marine unit еротски да го експлоатирам ама god dammit не сум single :( :(

Иначе ќе фрчеше адреналин и тестостерон таму у принтер факс собата ма цела зграда ќе доживуваше тектонски движења ..

Аухххх колку ми е криво...
 
V

VirtualA

Гостин
Кај шо го вадиш лебо, не вади го алато :lol: :lol: :lol:
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Tonci perr ostaj sea ti okta na strana :D NEgo toa so ne si naprail nisho so taa koleshka brat tvoja greshka so da ti kazam gadno si se sjebal :D Anyway pozdravi mi ja caci :D:D I toa so vikate kaj sho go vadish lebot ne go vadi alatot e cist bullshit :D Umre toa odamna :D
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.345
Поени од реакции
7.469
HeRbEs напиша:
Tonci perr ostaj sea ti okta na strana :D NEgo toa so ne si naprail nisho so taa koleshka brat tvoja greshka so da ti kazam gadno si se sjebal :D Anyway pozdravi mi ja caci :D:D I toa so vikate kaj sho go vadish lebot ne go vadi alatot e cist bullshit :D Umre toa odamna :D
Друже Цаци почнува некој бизнис со некоја српска козметика, налик орифлејм, ама вика дека ова нејзниото било било боље и со опширок асортиман. Тури се и ти у тој бизнис и ке си имаш best coleague EVER 8) 8) 8) 8) 8)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Да му се сневиди. На минатото работно место, еден ден додека бев во WC и вршев нужда (пишкав) ми улета изненадно секретарката низ врата. Јас онака со "Џоле" во рака, изненаден и засрамен пробувајќи да си го скријам, а таа целата возбудена. Кога излегов, насмеана ми рече: "Ej шефе, ти го видов"!

Штета што после недела дена доби отказ...
 
Член од
22 јуни 2005
Мислења
21
Поени од реакции
0
slednata nedela su treta ako tolku insistira ako ne moze da se vozdrzi ke ja plesnam za posledici posle ke gledame :lol:
Fala na site :lol:
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
Дур сум на работа не,во никој случај.После работа...?Е тоа е сосем друг живот :)
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Одлична работа е тоа. Јас работам на факултет кој има на 13000 студенти. Тука има цела мрежа на администрација, има професорки, асистентки, секретарки, девојчиња кои работат во кафичите, библиотекарки, и најважно колешки.
Толку многу жени на едно место, во никој случај нема да можеш да најдеш некаде другаде. И плус, ми се намалува потребата да излегувам по кафичи и дискотеки, бидејќи девојките ми се тука при рака.
 
Член од
4 декември 2005
Мислења
49
Поени од реакции
2
Ако се работи само за секс со колешка може да помине и поминувало и нема проблем. Но ако се работи за "вклучување" и "исклучување" на било какви чувства во таа работа, работите многу се комплицираат.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.343
Многу лоша варијанта.Посебно ако си раководител.Поарно јок колешки.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
isabelle напиша:
Море баш таму кај што се вади леб треба да се вади и СЕКС .

Не ме смејте со ова застарениве дефиниции ;)

Ја баш би сакала тој еден колега од Marine unit еротски да го експлоатирам ама god dammit не сум single :( :(

Иначе ќе фрчеше адреналин и тестостерон таму у принтер факс собата ма цела зграда ќе доживуваше тектонски движења ..

Аухххх колку ми е криво...
Види Иза/бела/чега, лесно е тоа, грабни го, изебете се, ако никој не каже никому, јебига, ем ќе ви/ти биде убаво, ем па...

Барем јас така би играл.
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
Mnogu zdrava rabota. Vlijae na podobruvanje na zdravjeto, psihickata i mentalna sila i stabilnost kako na vas taka i na koleskite.
Mnooogu zdrava rabota.
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Најпогрешно нешто. На неколку поранешни работни места ми се случувало да добијам јасни сигнали од колешки за секс со нив, но никогаш не сум го сторил тоа со колешка. Инаку за беља, баш ми се има случено да фатам „на дело” колега и колешка при чин на секс сосема неочекувано и изненадно. Ми се чини дека мене ми било повеке непријатно одколку на нив.
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
Јас би но штета немам Колешка:sekss:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ја имам, една би ја....мммммммм!!! Сурово-нежно!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom