Секс со колешка/колега?

Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
Zavisi kakov e kolegata ak gi zadovoluva moite kriteriumi zosto da ne :smir:
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Moeto omileno, baska ako e pretpostavena... mcmc i must obey :pipi:
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Дефинитивно ако е факабл...само да не разгласи никому...:helou:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Уф, да.

Беше понеделник, а јас мамурен од напорната картаџиска неделна вечер. Пишував некои табели, средував бирото и намина шефот. Ми даде рок до 2 часот да испринтам се, да ги средам образците и да ги испорачам на неговото биро. Поитав кон собата со фотокопирот. Чудно, веднаш пред фотокопирницата е зоната за пушачи. Празна, никогаш не била празна а остај тоа и неа ја немаше. Влегувам во фотокопирницата, призор леп... морам да признаам. Кошешката ги собираше паднатите листови. Хм, да изигравам воајер или да бидам кавалер? Ауф, каква подвезица со чипка мили брате, каков кавалер. Нежен допир по ориентално обликуваниот гз и, и закочи филмот. Морав одново да го пуштам. Пак застануваше, изгребано било цедето :(
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
Pa sto da ne be lugje, toa e najnormalna stvar.
MIslite li deka na "koleskite" nasi ne im se vrtata raznorazni stvari u glava i ako se sami ne im doslo da se PIPNAT dodeka se sami dali vo kancelarija ili....

Ako dojdete do sansa da se OPNETE, ic ne mu ja mislete, posto posle nema vrakjanje nazad.

A sto funkcija ima zivti se ebacici.cjb.net bas bi sakal nekoj da mi odgovori.
Fala unapred.
така е после враќање назад нема и ете ти беља убаво рекоа пред тебе некои кај го вадиш лебот не го вади к...т тоа не за џабе е речено.
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Ако ми прави мерак колешката зашто да не :)
 
Член од
3 октомври 2008
Мислења
234
Поени од реакции
9
На работа имам една колеска шо цело време ме провоцира :lol: Дали би имале секс со колешка/колега? Дали тоа би било на работното место или надвор од него? И дали некогас ви се случило да имате секс со колешка/колега и какви ви биле односите после тоа?:lol:
Нем ни да си помислил такво нешто, само ја гледај, гледај, гледај... и после оди дома и :drk: на неа..
Уствари коа ќе се подразмислам оди еби ја шо да ти кажам :)
После односите прашуваш какви ќе ви се?
Јас би рекол сексуални односи дека ќе имате :)
Поубави здрaвје :)

Ако имаш проблеми со заведувањето прашај :)
50% е готова работата, ти сакаш, уште она да сака 100% ќе биде :):tapp:
 
Член од
27 јули 2008
Мислења
46
Поени од реакции
3
Имам само машки колеги. :?
Да, сигурно имаш и женски колеги ама заштитени се со стаклен зид за да гледаш ама да не пипаш. :drk:

Ајде вака. Пример имаш колешка што те провоцира а ти се понашаш како да немаш ни молекула тестостерон у тебе. пфффф.. тогаш ке треба да си бараш ново работно место бидејќи срамота е да те нападне колешка а ти да се одбраниш со некој став дека не е правилно тоа и дека не е убаво? Како и да е ако има некој шанса за Секс со колешка само напред!!!! :smir:
 
Член од
3 октомври 2008
Мислења
234
Поени од реакции
9
Да, сигурно имаш и женски колеги ама заштитени се со стаклен зид за да гледаш ама да не пипаш. :drk:

Ајде вака. Пример имаш колешка што те провоцира а ти се понашаш како да немаш ни молекула тестостерон у тебе. пфффф.. тогаш ке треба да си бараш ново работно место бидејќи срамота е да те нападне колешка а ти да се одбраниш со некој став дека не е правилно тоа и дека не е убаво? Како и да е ако има некој шанса за Секс со колешка само напред!!!! :smir:
Не ги лажиииии..
Не го слушајте само ве лаже он..

Најпрво што треба да направите е да одете дома и да се консултирате со некој од домашните ( мајка, татко, баба, дедо..) и одкога ќе добиете дозвола тогаш можете
у друг случај никако!!!
 
Член од
24 септември 2008
Мислења
450
Поени од реакции
14
U sekoj slucaj e vozbudlivo. Vo dobra atmosfera i so dobar kolega zasto da ne.
 

-Mr.Positive-

MKD gentlemen
Член од
12 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
47
sex и тоа у канцеларијата кај шефот
може зашо да не
 

B. Boop

Princ: Најозбилна...
Член од
19 мај 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
262
sex и тоа у канцеларијата кај шефот
може зашо да не

Со шефот??? :shok: Немој, има побезболни начини за кариера! :wink:
Се шалам, нормално. :)

Него на темата: ако е работно место нека остане такво. Секс само на места за забава и со луѓе за забава. Не за друго, после цела фирма ќе те знае како изгледаш гол иако никогаш не те виделе таков. :wink:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
230
Поени од реакции
9
така е после враќање назад нема и ете ти беља убаво рекоа пред тебе некои кај го вадиш лебот не го вади к...т тоа не за џабе е речено.

Да. И стојам на тоа.

АМА, на некој добар колега, така скоцан во некое добро сако и добро истакнато газе(и не само тоа) кое одлично му се отцртува на панталоните...со кој што со поглед би се ... Не би му опростила туку така:pipi:.(само си фантазирам)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom