Секс со девојка или мажена /секс со дечко или женет

Член од
3 јули 2020
Мислења
19
Поени од реакции
35
Ајде момци и девојки кажете ги вашите мислења и искуства
 
Член од
4 февруари 2012
Мислења
5.943
Поени од реакции
5.139
Не ја разбирам поентата на прашањево.
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Јас би одел на тоа, ако се напупи опни и го. Ама ако мажот дознае, не знам како се решава тоа после...биди силен да го истепаш :boksix: :icon_mrgr:
 
Член од
18 јануари 2018
Мислења
334
Поени од реакции
246
Ама ако мажот дознае, не знам како се решава тоа после...биди силен да го истепаш
Vo taa situacija svalerot e najmalku kriv. Ako nekoja sopruga na nekoj covek se drzne da primi tug qr osven na svojot soprug, ne trebalo uopste da vleguva vo brak, a mazot treba na lice mesto da ja otepa taa kurvetina a na svalerot da mu podade raka sto mu gi otvoril ocite, ako i soprugot potajno dupi drugi zeni, a istovremeno soprugata mu se keca so drugi mazi, e togas e opravdano za dvajcata
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.967
Поени од реакции
35.596
Чуден фетиш. Познавам некои шо одбиле згодно крцкалче од 22 години, и опнале старка од 46 само заради тоа шо била мажена. Иди најди му нзс. :toe:
 
Член од
3 јули 2020
Мислења
19
Поени од реакции
35
па уште не му паднал курот, сака да опали нешто типчето додека е у форма
Така е брат кажии животот се живее до даска да не треба неа да ја прашаме дали да опнеме нешто младо.... А и што се 35 и дали ја има некој на тие години фатено па да види што е ТОРНАДО:kezec:
Автоматски споено мислење:

Замисли чоек имаш 35 години и отвараш вакви теми :oops:
А ти госпоѓице што бараш по МОЈОТ профил да гледаш ммммм????
 
Член од
3 март 2020
Мислења
2.413
Поени од реакции
5.063
Чуден фетиш. Познавам некои шо одбиле згодно крцкалче од 22 години, и опнале старка од 46 само заради тоа шо била мажена. Иди најди му нзс. :toe:
Едни мислат дека таа од 46 ќе му ги задоволи фантазиите, а таа од 22 нема да сака ова, нема да сака она ... Други мислат дека сигурно им е со мажената (секс без обврски), а дека слободната девојка ќе се заљуби па ќе сака брак.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom