Секс со девојка или мажена /секс со дечко или женет

Член од
3 јули 2020
Мислења
19
Поени од реакции
35
Батали ти туѓи искуства, глеј ти што ќе исексаш во вакво време невреме со вирусов:P
Тешка работа:D
Од досада е отворив темава инаку несум радознал кој што и колку клеца... А за тоа во право си подобро меструрбација отколку на клиника сега секс само меѓу парови ке има нее време за авантури нели
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
1. 10 поста
2. Регистриран 3 јули
3. :)
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Едни мислат дека таа од 46 ќе му ги задоволи фантазиите, а таа од 22 нема да сака ова, нема да сака она ... Други мислат дека сигурно им е со мажената (секс без обврски), а дека слободната девојка ќе се заљуби па ќе сака брак.
Се сеќавам на 18-19 години коа се вработив еден колега викаше
„Брат, боље со некоја мажена/верена, и она се пази и јас се пазам, ова крцкалчињава само проблеми у брак ќе ми напраат а и за кур не ги бива повеќето''
Уствари не им е за да не сакаат брат, проблемот е да не им расипат брак/врска.

Иако tbh ја лично не сум поддржувач на тој спорт. (Барем не јас ако сум во врска/женет. )
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Едни мислат дека таа од 46 ќе му ги задоволи фантазиите, а таа од 22 нема да сака ова, нема да сака она ... Други мислат дека сигурно им е со мажената (секс без обврски), а дека слободната девојка ќе се заљуби па ќе сака брак.
Е не, лажа е.
Иако tbh ја лично не сум поддржувач на тој спорт. (Барем не јас ако сум во врска/женет. )
Арно си пишал, ама овоа последното е како песок у добра супа. :facepalm:
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Е не, лажа е.

Арно си пишал, ама овоа последното е како песок у добра супа. :facepalm:
Не си ме сфатил братми.
Јас си кажувам - немам ништо против тие работи НО ако се работи за мене или мој партнер сум против тоа. Едноставно тоа си е мое мислење и мој став, друг може да си прави и да си тера врска/брак/живот како сака, ЈАС така не сакам, нит ме интересира друга пичка за ебење нит сакам мојата партнерка да ја интересира некој друг. Го знаеш она „не прави нешто што не сакаш да ти прават“. Епа тоа е другар, не сакам друг да пипа мое и да делам со некој затоа и ја не пипам ништо друго/туѓо. :)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Не си ме сфатил братми.
Јас си кажувам - немам ништо против тие работи НО ако се работи за мене или мој партнер сум против тоа. Едноставно тоа си е мое мислење и мој став, друг може да си прави и да си тера врска/брак/живот како сака, ЈАС така не сакам, нит ме интересира друга пичка за ебење нит сакам мојата партнерка да ја интересира некој друг. Го знаеш она „не прави нешто што не сакаш да ти прават“. Епа тоа е другар, не сакам друг да пипа мое и да делам со некој затоа и ја не пипам ништо друго/туѓо. :)
Абе бате. Твое е курето. Пичката и газето на жена ти не се твои, туку нејзини се. И она на кој сака на тај ке даде да ги пипа. Или мош предбраќен договоро се завериле дека 50% од сопственоста на курето ја препишуваш на жена ти. такоџер и она.
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Жена му го чита, затоа. :D
Не ме издавај бе пааа :(

Абе бате. Твое е курето. Пичката и газето на жена ти не се твои, туку нејзини се. И она на кој сака на тај ке даде да ги пипа. Или мош предбраќен договоро се завериле дека 50% од сопственоста на курето ја препишуваш на жена ти. такоџер и она.
Малце забегуваш од границите на нормала :D
Секоја жена има право со себе да прави што сака, но ако не ја почитува мојата желба на оваа тема тогаш нема зашто да биде покрај мене. За курви и курварење имало и секогаш ќе има, за поштени и моногамија имало и секогаш ќе има. Муабетот тука го испревртуваш ко циганче контејнер...
Остани ми со здравје.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Може да има 20 год. и на ништо да не личи а може да има и 45 а да биде пичондра ипол. Знам едни мајка и ќерка.....не дека не би ги ебел и двете, ама мајкава е бомба. Иначе у принцип помладо е боље.
Зборам од гледна точка на некој што нема некоја партнерка со која би планирал живот заедно. Од таа гледна точка би ебел скоро се што оди на две нозе и има пичка, само да не е пачавра.....ќе си го дркам два три саати боље.
Иначе мене у принцип сите жени скоро ми се убави...ја се чудам кога ќе каже некој види ја оваа каква е. :toe:
Има нешто у жените над негде 35 што го нема кај тие од по 20 а и обратно....пред време не би фаворизирал.
Ваљда отварачот на темата мислел на годините кога пишал мажена/немажена....и така си пишувам, иначе буквално земено ми нема смисла.
Има едни две вдовици у комшии, едната 45 другата 50 и нешто, сакам двете одеднаш да ги ебам, а се дружат заедно :D
Ме приметија во намерите и некако не даваат позитивни сигнали.....жена ти е ѓавол, како точно знаат да проценат...не поминуваат ефтини фори.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Не ме издавај бе пааа :(



Малце забегуваш од границите на нормала :D
Секоја жена има право со себе да прави што сака, но ако не ја почитува мојата желба на оваа тема тогаш нема зашто да биде покрај мене. За курви и курварење имало и секогаш ќе има, за поштени и моногамија имало и секогаш ќе има. Муабетот тука го испревртуваш ко циганче контејнер...
Остани ми со здравје.
Фала Богу дека забегувам. Несум будала да сум нормален. Иначе има и полигамија. Али свеста и сфаќањата ти се ограничени и затровени со љубомора и затоа имаш такво мислење кое у суштина не е твое мислење, туку е прифатено здраво за готово од рајата. И ти остани ми со уште подобро здравје. ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom