Секс со девојка или мажена /секс со дечко или женет

Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Фала Богу дека забегувам. Несум будала да сум нормален. Иначе има и полигамија. Али свеста и сфаќањата ти се ограничени и затровени со љубомора и затоа имаш такво мислење кое у суштина не е твое мислење, туку е прифатено здраво за готово од рајата. И ти остани ми со уште подобро здравје. ;)
Ти благодарам,

шо да праам братми ме отруја у штаб... Само деца да правам наталитет да кревам :( И ја иам душа... И ја ко бране, не можам секаде да постигнам :( затоа вакви ставови...
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Говинда и Боди би опалиле све што мрда на две нозе
Ааа не. :neetaka: Додека буразер Боди би опалил све шо мрда и на четири нози, Говинда е прилично прибирлив што се тога тиче.
Ти благодарам,

шо да праам братми ме отруја у штаб... Само деца да правам наталитет да кревам :( И ја иам душа... И ја ко бране, не можам секаде да постигнам :( затоа вакви ставови...
Јеби га, судбина. Бог да ти се смилува на душата.
Туку кај е благото?
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Пре би умрел него да ја повредам на таков начин. Добро бе луѓе имате некакви стандарди во живот, нешто од нешто, принцип, код, став, гард или ништо?
Кого да повредиш пријателе?
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.391
Поени од реакции
5.859
Кого да повредиш пријателе?
Сопругата, да ја изневерам, нели за тоа е темата?
Сеа ми текна дека има многу кои не се во брак, гледаш секој си тргнува од своја гледна точка :D
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Пре би умрел него да ја повредам на таков начин. Добро бе луѓе имате некакви стандарди во живот, нешто од нешто, принцип, код, став, гард или ништо?
Ти си веќе мртов бе буразеру. Ти мислеш дека функционалност на зомби е живот.
Имаме ние принцип на свесност.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Сопругата, да ја изневерам, нели за тоа е темата?
Сеа ми текна дека има многу кои не се во брак, гледаш секој си тргнува од своја гледна точка :D
Koj spomna izneveruvanje?
Stvar na dogovor i pocituvanje na istiot e...lojalnost. Ako ima dogovor togas ne smee da se prekrsi, zatoa treba covek da pazi sto se dogovara.
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.391
Поени од реакции
5.859
Ти си веќе мртов бе буразеру. Ти мислеш дека функционалност на зомби е живот.
Имаме ние принцип на свесност.
Кој е мртов бе дебилу, знаеш ти гол курац што мислам и што правам, ти си од оние гревови кои се палат по источњачки помии за "духовност" обично нешто од гладна земја Индија.
Ако не можеш да имаш основна почит према партнер или партнерка, онда имаш институција отворен брак, си наоѓаш таква спроти тебе или си остануваш ерген на 50+ 60+ и даље и тераш. Има можности во денешно време и за социопати и за емоционално недозреани, вечни тинејџери и секакви карактери. Ама е тажно ерген на 60 некако што знам, језиво.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.271
Поени од реакции
78.918
Све може да биде ствар на договор. Не мора никој да биде повреден. Луѓето се различни и имаат различни потреби и ставови.
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.391
Поени од реакции
5.859
Све може да биде ствар на договор. Не мора никој да биде повреден. Луѓето се различни и имаат различни потреби и ставови.
Така би требало да биде, но не е, обично секогаш има некој повреден пошто луѓе газат договори, па и оние дадени пред Бог. Има луѓе кои сакаат жена им да е верна а тие да шараат, ваљда и обратно, секакви патологии по свет :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom