Секс во кола?

Член од
3 март 2006
Мислења
231
Поени од реакции
2
mala moja ne budi luda bice nam bolje 100 puta na zadnje sedista moga auta... definitivno bolje nego na ppredno​


eeeej zasto?!?! moze da e mnogu pointeresno na predno, ako e dovolno golema i ako kolata go dozvoluva toa moze da gi spustis sedistata do kraj u horizontalna polozba i ubavo da si legnes. A jbg moze da vazi ova samo za mene posto so mojata visina nema na zadno kade ubavo da se ispruzis. U sekoj slucaj ako devojkata e vrz tebe predno e bolje :wink:
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
па кога нема каде и задно седиште ти е права ствар :vozbud:
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Имате/сте имале...секс во кола?
Преферирате на задно седиште или на предно?

Јас така поради мојата висина...морам на задно :zver:

Можни се две позиции... над неа...или таа да...скока:)

Ако партнерката е 150-160cm :) Може и doggy да се изведе...ама избегавам такви партнерки (плус то иам женска сеа да не се врејџаме - шо би рекле прилепчани)
Во багаж поштовам! (ако се сваќаме - во комбе:helou: )..

И не, не сум имал секс во кола.. кретенско, ко да немам каде да ја однесам па во кола :uvo:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Во багаж поштовам! (ако се сваќаме - во комбе:helou: )..

И не, не сум имал секс во кола.. кретенско, ко да немам каде да ја однесам па во кола :uvo:
Зошто кретенско , и што е кретенско ако се ‘‘проба‘‘ да се има секс во кола, ??? пример : ако ти имаш каде да ја носиш , дамата ке се погоди некој дечко, каде што ке нема каде да ја носи , и како единствен избор му останува колата, и Не е кретенско ако и ТОЈ и Таа се согласаат и искусат како е да се има секс во кола :) Стварта е добра, само како ке ја доживееш :):helou:
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Зошто кретенско , и што е кретенско ако се ‘‘проба‘‘ да се има секс во кола, ??? пример : ако ти имаш каде да ја носиш , дамата ке се погоди некој дечко, каде што ке нема каде да ја носи , и како единствен избор му останува колата, и Не е кретенско ако и ТОЈ и Таа се согласаат и искусат како е да се има секс во кола :) Стварта е добра, само како ке ја доживееш :):helou:
Пер, делува лошо за неа...за тебе не..
Ете ја носиш на паркинг, Водно безразлика.. Си ја соблекол пиштол гола ја коваш.. писка малата повеќе од системчето во кола и дуп на прозор некоја радознала фаца - испаѓа дека девојка ти му е другарка и после ТРАЧ ТРАЧ ТРАЧ ТРАЧ.. копренде?

Колку и да нема кај да ја носиш, има мал миљон мотелчиња само во центарот на Скопје кои за ефтини пари изнајмуваат соби за една вечер.
Па имај малце стил немој само да гледаш за тебе.. коа ебеш, еби.. Ама нека и е уабво и опуштено и на девојката.

Според мене, чим таа девојка сум ја одбрал да ми биде партнерка..Доволно ја почитувам како личност и нема теоретски шанси да ја однесам на водно за секс.. Ја ценам..:wink:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Пер, делува лошо за неа...за тебе не..
Ете ја носиш на паркинг, Водно безразлика.. Си ја соблекол пиштол гола ја коваш.. писка малата повеќе од системчето во кола и дуп на прозор некоја радознала фаца - испаѓа дека девојка ти му е другарка и после ТРАЧ ТРАЧ ТРАЧ ТРАЧ.. копренде?

Колку и да нема кај да ја носиш, има мал миљон мотелчиња само во центарот на Скопје кои за ефтини пари изнајмуваат соби за една вечер.
Па имај малце стил немој само да гледаш за тебе.. коа ебеш, еби.. Ама нека и е уабво и опуштено и на девојката.

Според мене, чим таа девојка сум ја одбрал да ми биде партнерка..Доволно ја почитувам како личност и нема теоретски шанси да ја однесам на водно за секс.. Ја ценам..:wink:

Пер ок, те сфатив а само Водно ли е местото за ковање ? ИЛИ таму ги носат скопските кучки каде што ке се препознаат со уште 10 др. кучки на паркинг кој се дојдени за ковање и ајде трач , го виделе тој со таа и зошто,
Др, неможе јас да имам секс во кола со девојка на која сексот во кола не и се допаѓа, не сум животно да ја присилувам на нешто што не и се допаѓа. реков јас ако тој и таа се согласат може да ја пробаат и таа варијанта секс во кола, самата помисла те возбудува.
Бај д Веј, стојам на твоето дека мојата партнерка нема да го доживее водно и неговите романтични звуци кој ечат од секоја втора кола, Респект за девојката,
Др. напомена мотелчиња да тоа е права ствар опуштено и све океј, па ако можам во мотел можам и дома да ја однесам :) и не е проблемот за пари, од 300 ден, па нагоре можеш да налеташ некаде и со камин и црвено вино во собата и да имаш прекрасна нок,
Да скратам ја само напоменав, дека сексот во кола е само една авантура која би можела да се искуси, доколку тој и таа се согласат на тоа, А за тоа немора да значи дека водно е права дестинација:helou:

И то, биди поздравен те сконтав :vozbud:
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
176
Поени од реакции
49
Sum probala i ne mi se svigja, so 1.74cm mozda nekoj hammer bi mi bil dobar a i sekogas se naogja nekoe drugo mesto za sex.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Sum probala i ne mi se svigja, so 1.74cm mozda nekoj hammer bi mi bil dobar a i sekogas se naogja nekoe drugo mesto za sex.
Еве бате вицкет девојчево си искусило како е на предно на задно во кола и не и се допаѓа,Можеби немало простор и за :pusk:, а и височината и сметала, можеби и не пробала надвор од кола, можеби не било пружена добра оралка на хаубата, па да даде отчет како е надвор од кола :) Па се да завршело прекрасно итн итн, Но Но напомена дека има и др. подобри места за секс,
За ова секоја чест искрено кажано :):helou:
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
176
Поени од реакции
49
Еве бате вицкет девојчево си искусило како е на предно на задно во кола и не и се допаѓа,Можеби немало простор и за :pusk:, а и височината и сметала, можеби и не пробала надвор од кола, можеби не било пружена добра оралка на хаубата, па да даде отчет како е надвор од кола :) Па се да завршело прекрасно итн итн, Но Но напомена дека има и др. подобри места за секс,
За ова секоја чест искрено кажано :):helou:

Jas mislam deka ti si ja pogresil temata, tuka ne e prasanjeto dali si imal/a sex na kola (hauba) i vo priroda nego vo kola, znaci vnatre a ne nadvor.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Jas mislam deka ti si ja pogresil temata, tuka ne e prasanjeto dali si imal/a sex na kola (hauba) i vo priroda nego vo kola, znaci vnatre a ne nadvor.

Па мора некој пат да се направат и мали исклучоци од темата, инаку не сум ја погрешил сигурен сум 101 % :):baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom