Секс во кола?

Член од
5 април 2007
Мислења
252
Поени од реакции
4
Pa zosto da ne:predno,zadno,pola vnatre pola nadvor,xauba pa ako saka ke i ja izvadam i rezervnata guma pa na nea ke a onadam,no sepak da nezaboravime deka mnogu e vazna mestopolozbata i vremenskite uslovi:zlo:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Временските услови? Ако има сонце не е погодно за секс во кола? Ако врне е најубаво? Ако е облачно може само орален да падне? Ако врне снег е премногу студено за секс? Ако грми ќе е премногу страшно? Ако има силен ветар нема да сте раат?
Или мислеше на нешто друго?
 
Член од
5 април 2007
Мислења
252
Поени од реакции
4
Fortune напиша:
Временските услови? Ако има сонце не е погодно за секс во кола? Ако врне е најубаво? Ако е облачно може само орален да падне? Ако врне снег е премногу студено за секс? Ако грми ќе е премногу страшно? Ако има силен ветар нема да сте раат?
Или мислеше на нешто друго?
He,he toa bese mala sala Fortune no sepak ke se potrudam nakratko da ti odgovoram.Ako ima sonnce odime na hauba,ako vrne na zadno sediste,ako e oblacno pola na vnatre pola nadvor,ako vrne sneg na predno-potoplo e,ako grmi imas pravo premnogu e strasno i ako duva veter definitivno na rezervna guma cisto zaradi stabilnosta:smir: .No sepak mislam deka golema uloga vo seto ova igra i mestopolozbata.Mislam deka bev dovolno kratok i jasen :smir:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
mala moja ne budi luda bice nam bolje 100 puta na zadnje sedista moga auta... definitivno bolje nego na ppredno
 
Член од
12 јуни 2007
Мислења
105
Поени од реакции
2
definitivno kola najlos izbor sum imala poveke pati ali ic ne mi bese po kejf
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
BadGirl напиша:
definitivno kola najlos izbor sum imala poveke pati ali ic ne mi bese po kejf
Не ти се погодил дечкото или па ти незнаеш како да се снајдеш. Ако било се` погодено, ќе имаше подруго мислење ...:toe:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Fortune напиша:
Временските услови? Ако има сонце не е погодно за секс во кола? Ако врне е најубаво? Ако е облачно може само орален да падне? Ако врне снег е премногу студено за секс? Ако грми ќе е премногу страшно? Ако има силен ветар нема да сте раат?
Или мислеше на нешто друго?
Најубаво кога врне...Капки тропаат на лимот, прозорците се тотално замаглени, капки течат по нив, романтика за сите пари, ја загрева додатно ситуацијата...
Зимно време, колата ронка во лер, парното работи и нема мака...
Летно време, си ја работиш партнерката на хауба, ама претходно арно ќе е да ја измиеш колата, или отвориш багажникот (хечбек изведба или караван само) па искомбинираш нешто отпозади, па има опција потпрена на колата, благо раширени нозе и пердашење отпозади...
Се е имагинација и фантазија!
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Предните седишта ми се идеални за секс во кола па можеш со брзи покрети да се префрлиш на задните два..
А и стаклата ми се замаглуваат многу брзо макар еве и лето е се замаглуваат до сеа 2 пати ме прашуваат со кого сум бил во кола :)
инаку зошто па да не во кола и надвор од кола и тоа е убаво ако знаеш да си го направиш ти сам и твојот партнер
 
N

n/a

Гостин
Mrzam da pravam sex u kola....
Nema mesto be drugari...
Baska ponovive koli...sedisteto ima ogranicena moznost za spustanje...i doagjas do nekoj agol od 150s i nema poise...sto apsolutno znaci deka bas...bas ne moze da vlezes `vo nea` kako sto sakas....
Mozni se dve pozi....kilava rabota...(sex kolku da se kaze deka si se `izebal`)Ako nema kade....tek togas..
Ima krevet 2 na 2 za taa namena...pa vooozi Miskoooo :pos2: ..hehehe..
p.s. Ali nemam nisto protiv da vlezam u livada...(so kola)...pa da postelam na zemja...hehe...pa tamu,na hauba...pa od pozadi(na kolata de):vozbud: toa e vise drug film...Toa postuvam!
 

PoisonGrl

~Malo crveno~
Член од
8 јули 2006
Мислења
664
Поени од реакции
2
Не сум имала sex во кола, иако мојата големина го дозволува тоа....Сепак мислам дека повеќе би преферирала пошироки места.... :)
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
SCORPIO__20 напиша:
Предните седишта ми се идеални за секс во кола па можеш со брзи покрети да се префрлиш на задните два..
А и стаклата ми се замаглуваат многу брзо макар еве и лето е се замаглуваат до сеа 2 пати ме прашуваат со кого сум бил во кола :)
инаку зошто па да не во кола и надвор од кола и тоа е убаво ако знаеш да си го направиш ти сам и твојот партнер
За стаклата... Ке оставиш по околу 1 прст подотворени да може да циркулира воздухот (или ако има шибер малку задниот дел нагоре)... И немај гајле :)
 
Член од
7 јуни 2007
Мислења
95
Поени од реакции
3
Кај мене е заебано.Додека немав положено многу сакав во кола да имам а и уното го планирав за тоа.Ама сеа кога имам положено никако да имам,а и немам со кого.нама везе животот е прет мене,а иначе другарче ми се пофали дека Новата шевтолет каптива била екстра.
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
За во кола тесно е нема место ama zavisi i od kolata.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom