Секс во кола?

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.316
Поени од реакции
1.717
Хахаха...ех, да беше пред едно дваесетина и кусур години, можеби и ќе влезев, но сега нема шанси со овие стари коски егзибиции да правам, па уште и ако ти е колата мала!!

Искрено никогаш не сум сакала секс у кола и тоа баш поради тој страв некој да не ѕирка, да не влезе да не опљачка, истепа....некако испод достоинство ми е такво еба#ање:sramezliv:
Незнаеш ти шо е еба#ање чим не си се гужвала у кола. Достоинство и секс не идат заедно. Чим си достоинствена ке си умреш неебана.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
4.319
Поени од реакции
5.095
... па зарем под „секс“ во кола се подразбира само копулација т.е. еба_ње? :sneaky:
 

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.316
Поени од реакции
1.717
... па зарем под „секс“ во кола се подразбира само копулација т.е. еба_ње? :sneaky:
Подразбира се со се живо сезнајке, ама на тебе за едноставни нешта треба да ти се нацрта.
Автоматски споено мислење:

Заклучокот ти е лудило...неебана рече:pos:
И ти си буквалиска. Ќе си умреш долго неебана, разбираш.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
5.582
Поени од реакции
4.332
Си требаат вакви авантури повремено, само за опуштање си треба саглам место
на Водно од памет ме имаат извадено неколку пати, језиво е
ја им се чудам на некои шо си паркираат лабаво до дрва кај шо можат на раат да си ги манијачат од шумата


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.316
Поени од реакции
1.717
Ја едншка авантуришев у кола у паркот кај стадионот градски на сред бел ден, луѓе си минеа пешки, со точаци ама пошто не не мањачеа, ич маки не немавме, напротив баш осекавме некоја возбуда плус од фактот дека некој може да не виде со праеме :D
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
677
Поени од реакции
198
зашо бе викате лошо е некој да ве гледа?
мене баш би ми било океј
било да е маж или жена, неам мака
 
На врв Bottom