Секс во кола?

Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Хахаха...ех, да беше пред едно дваесетина и кусур години, можеби и ќе влезев, но сега нема шанси со овие стари коски егзибиции да правам, па уште и ако ти е колата мала!!

Искрено никогаш не сум сакала секс у кола и тоа баш поради тој страв некој да не ѕирка, да не влезе да не опљачка, истепа....некако испод достоинство ми е такво еба#ање:sramezliv:
Незнаеш ти шо е еба#ање чим не си се гужвала у кола. Достоинство и секс не идат заедно. Чим си достоинствена ке си умреш неебана.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
... па зарем под „секс“ во кола се подразбира само копулација т.е. еба_ње? :sneaky:
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
... па зарем под „секс“ во кола се подразбира само копулација т.е. еба_ње? :sneaky:
Подразбира се со се живо сезнајке, ама на тебе за едноставни нешта треба да ти се нацрта.
Автоматски споено мислење:

Заклучокот ти е лудило...неебана рече:pos:
И ти си буквалиска. Ќе си умреш долго неебана, разбираш.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.847
Поени од реакции
10.442
Си требаат вакви авантури повремено, само за опуштање си треба саглам место
на Водно од памет ме имаат извадено неколку пати, језиво е
ја им се чудам на некои шо си паркираат лабаво до дрва кај шо можат на раат да си ги манијачат од шумата


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Ја едншка авантуришев у кола у паркот кај стадионот градски на сред бел ден, луѓе си минеа пешки, со точаци ама пошто не не мањачеа, ич маки не немавме, напротив баш осекавме некоја возбуда плус од фактот дека некој може да не виде со праеме :D
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
зашо бе викате лошо е некој да ве гледа?
мене баш би ми било океј
било да е маж или жена, неам мака
 
Член од
26 јули 2021
Мислења
44
Поени од реакции
126
Сум пробала. Ми се допаѓа што е тесно и што има преголема блискост ради тоа. Практикував орално задоволување,позата јас врз него и на задните седишта doggy беше практикувана на мене хаха:sekc:. Можеби не е за постојано да се има секс во кола ама како промена и освежување е топ.
 

IssaAk

Novak Djokovic the GOAT
Член од
11 јули 2021
Мислења
267
Поени од реакции
424
Неам кола ја. Сиромашен сум. Ама затоа во грмушки...

И не го копирав мислењево на Пол Кирси, онака си го пишав хаха. (На прва страница од темата отворив одма де)

Он пишал и точак. Неам ни точак, јебига.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.073
Поени од реакции
21.950
Дали и колку е изводливо стоечки на електричен тротинет ?
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.847
Поени од реакции
10.442
Дали и колку е изводливо стоечки на електричен тротинет ?
топ, ти позади неа и она само нека кочи и ке и влегува како ке се крева тротинетот одпозади


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
20 септември 2021
Мислења
6
Поени од реакции
6
Тесно е во кола, но не е лоша работа. Поширок простор ќе заврши работа.:P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom