Свет без жени!

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Еве еден завршен одговор за Свет без Жени,конечно ја решив равенката и чекам зелено од машките :je:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
MarthaGraham напиша:
ќе биде рај на земјата за женетите мажи
хихи..а ќе има и женети мажи?:pos: :je: :pos: :baeh:
 

Donatello

Нинџа желка
Член од
18 јануари 2006
Мислења
58
Поени од реакции
0
Свет без жени? гризнете си го јазикот, кој ќе ме пере и чисти?

за она другото не праам ни муабет
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Donatello напиша:
Свет без жени? гризнете си го јазикот, кој ќе ме пере и чисти?

за она другото не праам ни муабет
pa vie...koj drug...???:raz:
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
gOJDO напиша:
хихи..а ќе има и женети мажи?:pos: :je: :pos: :baeh:
Па ќе нема, затоа и ќе биде рај за тие што претходно имале жени а во новиот свет ќе ги немаат :pos: Да одморат малце сиротите :baeh:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
MarthaGraham напиша:
Па ќе нема, затоа и ќе биде рај за тие што претходно имале жени а во новиот свет ќе ги немаат :pos: Да одморат малце сиротите :baeh:
Не заебаај...жена ти е исто ко и кола, само што е посложена за управување, поише те нервира и поише троши...така да ќе има коли, рај ќе нема, а ни жени(леее лош филм еееј)..:(
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
gOJDO напиша:
Не заебаај...жена ти е исто ко и кола, само што е посложена за управување и поише те нервира...
Епа супер, пошто ќе нема кој да те нервира а колата ќе ти остане :pos:
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
MarthaGraham напиша:
Епа супер, пошто ќе нема кој да те нервира а колата ќе ти остане :pos:
Ке има кој да го нервира...педерите...гледам и сега го удира у глава уште кога ке се спомене зборот пеер...:pos:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Allita напиша:
Ке има кој да го нервира...педерите...гледам и сега го удира у глава уште кога ке се спомене зборот пеер...:pos:
Така, така заби ми ти нож во грбот....подсмевај ми се:(
Туку нема да бидеш ти жива да глеаш како се самоубивам:(
 

Konstantin

Филозоф
Член од
6 мај 2005
Мислења
244
Поени од реакции
0
Allita напиша:
Оваа тема ја отварам тука, бидјеки однапред знам дека ке падне сеир колку некој да ја свати сериозно...:icon_lol:

Баш ме интересира како мислите дека би изгледал светот без жени на оваа земјина планета, па и пошироко?

:baeh:
Verojatno po cel den bi sedele bi gledale fudbal i bi piele pivo, znaejki deka nema koj da ne zakaca i da ni dosadza. :je:
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Konstantin напиша:
Verojatno po cel den bi sedele bi gledale fudbal i bi piele pivo, znaejki deka nema koj da ne zakaca i da ni dosadza. :je:
По прочитаново повеќе ми звучи на пекол...цела вечност да ја поминам у смрдлив кауч целиот потопен во пиво, чипс, кикирики и семки, да се гојам, да гледам исто ко мене на сите страни како и се дебелат и на моменти сите изрикнуваат од кауч и се дерат, кршат, пустат и потоа пак ќе легнат додека не дојде до следниот гол....уфф....грозно.... :raz: :pov:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Taка е Торчо...мука е тоа! Јас не глеам фудбал, дебилно ми е само да буљам у екран, а да неучествуем и притоа да се понашам ко Хомер Симпсон.
Башка шо ќе треба некој изум за сајбер пичка да се напраи, не е филм ако нема некоја да ти мафта со опашот и да ти отвара апетит
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
gOJDO напиша:
Taка е Торчо...мука е тоа! Јас не глеам фудбал, дебилно ми е само да буљам у екран, а да неучествуем и притоа да се понашам ко Хомер Симпсон.
Башка шо ќе треба некој изум за сајбер пичка да се напраи, не е филм ако нема некоја да ти мафта со опашот и да ти отвара апетит
Fleshlight ќе користиме сите...верувај...

А знаеш шо ќе биде и полошо од тоа? Ќе треба и да готвиме...ќе треба да доиме бебиња, ќе треба да им мењаме пелени, ќе треба да научиме да управуваме со машини за перење, да ја пробиеме вечната загатка, зошто не одат црвени и бели алишта во една перална. АААААААА! ПОМОООООШ! *се удира во глава* не сакам да живеам во свет на колбаси, пендраци и влакнесто сало! НЕЕЕЕ! *паѓа во кома*
 

Anchi

UNTOUCHABLE
Член од
18 декември 2005
Мислења
349
Поени од реакции
0
Toreador напиша:
А знаеш шо ќе биде и полошо од тоа? Ќе треба и да готвиме...ќе треба да доиме бебиња, ќе треба да им мењаме пелени, ќе треба да научиме да управуваме со машини за перење, да ја пробиеме вечната загатка, зошто не одат црвени и бели алишта во една перална. АААААААА! ПОМОООООШ! *се удира во глава* не сакам да живеам во свет на колбаси, пендраци и влакнесто сало! НЕЕЕЕ! *паѓа во кома*
peer..a koj ke ti go rodi bebeto (ako e svetot bez zeni:pos: ) ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom