Свет без жени!

Konstantin

Филозоф
Член од
6 мај 2005
Мислења
244
Поени од реакции
0
Toreador напиша:
По прочитаново повеќе ми звучи на пекол...цела вечност да ја поминам у смрдлив кауч целиот потопен во пиво, чипс, кикирики и семки, да се гојам, да гледам исто ко мене на сите страни како и се дебелат и на моменти сите изрикнуваат од кауч и се дерат, кршат, пустат и потоа пак ќе легнат додека не дојде до следниот гол....уфф....грозно.... :raz: :pov:
Bez panika.....verojatno i na Sevisniot mu se stuzilo od ovaa situacija pa osven fudbal i pivo gi zimislil(sozdal) zenite.
Ama se ufurafte,a???
Svet bez zeni,a!!!!:pov:
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Anchi напиша:
peer..a koj ke ti go rodi bebeto (ako e svetot bez zeni:pos: ) ?
Па ако останеме без жени баш у тој моменат! И како подарок ни оставиле бебиња, за да не потсетат колку ни бил добар бракот! СУПЕР! Остави ми машина за пролив, чуден мирис и повраќаница која прави гугу-гага која згора на тоа па треба и да ја одржувам. Така ни изгледаше бракот? А Анчи? Ова би требало да биде нашиот спомен за онаа прекрасна ноќ а сега тебе те нема?! У ПИЗДУ МАТЕР!
 

Anchi

UNTOUCHABLE
Член од
18 декември 2005
Мислења
349
Поени од реакции
0
Toreador напиша:
Па ако останеме без жени баш у тој моменат! И како подарок ни оставиле бебиња, за да не потсетат колку ни бил добар бракот! СУПЕР! Остави ми машина за пролив, чуден мирис и повраќаница која прави гугу-гага која згора на тоа па треба и да ја одржувам. Така ни изгледаше бракот? А Анчи? Ова би требало да биде нашиот спомен за онаа прекрасна ноќ а сега тебе те нема?! У ПИЗДУ МАТЕР!
c.c.c...abe peer..ti normalen li si?A? Abe koj ti go ostava deteto na tebe be? Ne bi ti ostavila ni kutreto da mi go chuvas a ne pak deteto:) Mani dr...nego koga ke podporasne(ako preziivee jadno so tebe:) ).. ke go ufurash deka e dobro da se sexa u 3-ka:pos:

btw...a i da beshe dobar ti, mene "nemase da me nema":pos:

:baeh:
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
lol lol lol lol loooooooooooooooooooool
Toreador ovoj pat go lapna so se jajca
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
sekoja cest anchi
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Без жени... хммм хаха... глупо ... све повеќе ќе бидат ко Бојан 13.... тоа што значи .... педери .... хахаха... не би сакал ( не дека можно е ) да се оствари ова никад :toe:
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.540
Поени од реакции
28.960
светот без нас би бил страшно досаден
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
хахах факт е дека ние без вас...ниту вие без нас неможете
we are made for eachother :pipi:
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Ќе се самоубијам.
Ко кур ќе живеам....смисла за живот ќе немам!
 

InSuLaNeR

A man who never was a boy.
Член од
13 јули 2009
Мислења
878
Поени од реакции
107
Би било глупо и досадно неможе без жени!!:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom