Сакам да знам!

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од blue ladybug, 9 март 2014.

 1. DenaM

  DenaM

  Член од:
  15 април 2019
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  89
  секс :D
  пс уште не си дипломирал? :eek:
   
 2. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  21.615
  Допаѓања:
  32.140
  Само на додипломски ли се полага испити? Само еден факултет ли може да завршиш?

  Sent from my Mi A1 using Tapatalk
   
  На Ilumious и ЈуријАркадиевич им се допаѓа ова.
 3. Löwe

  Löwe

  Член од:
  14 јули 2010
  Мислења:
  7.164
  Допаѓања:
  8.393
  Da. Ne
   
  На Anon му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  21.615
  Допаѓања:
  32.140
  Прашањето ми беше за неа. :)

  Sent from my Mi A1 using Tapatalk
   
  На Löwe му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  5.467
  Допаѓања:
  7.451
  Другар и мене ова ме интересира али не најдов добро review, јас сакам за во кола сакав да го ставам, ми бараат 150 евра за поправка на климата во кола што планирам да ја возам уште макс 1 година т.е со клима уште следни 3 месеци, а со ова ќе поминам за 25 евра :) Ако дознаеш повеќе инфо пиши ми и ако купиш од каде си го зел, немам време од алиекспрес да го чекам месец и кусур.
   
 6. DenaM

  DenaM

  Член од:
  15 април 2019
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  89
  Над 100 предмета? ок
  Иначе не знам јас сум со гимназија.
   
 7. Morbio Inferiore

  Morbio Inferiore

  Член од:
  28 август 2009
  Мислења:
  530
  Допаѓања:
  337
  Еве го најевтиниот што го најдов - линк. Незнам искрено како функционира, не сум начекал некој да го купи па да ми каже .. ама па за 1200 ден., вреди бе да се проба а?
   
  На Кеплер му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  5.467
  Допаѓања:
  7.451
  Ааа си нашол и поефтино од мене, јас едно вчера го гледав за 1500 :) ќе го нарачам ова секако, да видам само за колку време ќе го достават, какво сака нека биде за 20 евра вреди да се проба.
   
 9. Morbio Inferiore

  Morbio Inferiore

  Член од:
  28 август 2009
  Мислења:
  530
  Допаѓања:
  337
  Еве ти уште поевтин :vozbud: И ја ќе го земам, па и глупост некоја да е, ќе дува ваљда нешто. Линк.
   
  На Кеплер му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  5.467
  Допаѓања:
  7.451
  Го нарачав претходниот веќе :) фала за инфото, да стигне ќе пишам како е.
   
  На 112112 и Morbio Inferiore им се допаѓа ова.
 11. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.809
  Допаѓања:
  4.262
  Што се случи со AMЦ ? Мислам на оние продавнициве за технологија, Одеднаш гледам се затворија а имаа солидни добри работи.

  Знам кризo време и се тоа но ене ги Setec, Anchoch, Neptun си се држат сеуште.
   
 12. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  77.094
  Допаѓања:
  160.919
  Споредба АМЦ и Анхоч, како Москвич со Ферари
   
  На Saladin и ЈуријАркадиевич им се допаѓа ова.
 13. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.809
  Допаѓања:
  4.262
  Toa да дека Анхоч е подобар они се и повеќе за PC. Не ми беше тоа поентата туку прашав зошто се затворија наеднаш АМЦ.
   
 14. jovankrstevski1

  jovankrstevski1 ТАТА_МАТА

  Член од:
  2 декември 2012
  Мислења:
  641
  Допаѓања:
  345
  Отидоа во стечај. Жива душа не им влегуваше. Свртеа на бела техника, пак исто. 3 милиони мислам долг имаа и катанецот
   
 15. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.809
  Допаѓања:
  4.262
  Сетек и Нептун за бепа техника се некако подобри, можеби дека се од почетокот со таква продажба па и повеќе се познати по тоа.

  Во Тетово уште стои дуќанот со рекламите од AMЦ и го нема никој земено сеуште.
   

Сподели преку: