СУГС Раде Јовчевски - Корчагин

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Добро бе мене ми имаше предавано Гордана(Гоца) по хемија у прва и втора и у 3та ми беше некоја Силвана, е сеа сакав да прашам што се дешава, жениве предаваат уште или слабо??/ Иначе Гоца е прекрасна, попушта ептен едноставно срцка е !! Ако му предава на некој ќе се усреќи премногу !!!
А ве гледам дискутирате околу Жаклините...значи јас знам две Жаклини, едната по информатика и ми предаваше само у прва зашо у втора си отидов на говорење и пишување кај Екатеринка и таа Жаклина многу ме нервираше зошто жената е влезена во некој посебен филм и така се внесува малку, малку поише, а другата е Жаклина по германски со која се имам премногу карано и не и бев нешто многу омилена заради тоа :D заклучок: и двете не ги бива :D
--- надополнето: 16 септември 2012 во 20:35 ---
И да...не знаете вие ништо за Корчагин штом не ја дочекавте Поповичка :D ручки од тупан, лушпи од банани, фантазија во G-moll, кралици .... и ред други ствари ... тоа е таа особа :D
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Биљана е една со плава долга коса (ако не се лажам), така пуничка (не е витка) и носи очила? Ако е таа што мислам, едно време и беше замена на определено на Печијарева и кај неа беше лудница :pos:
 
Член од
16 септември 2011
Мислења
17
Поени од реакции
5
Добро бе мене ми имаше предавано Гордана(Гоца) по хемија у прва и втора и у 3та ми беше некоја Силвана, е сеа сакав да прашам што се дешава, жениве предаваат уште или слабо??/ Иначе Гоца е прекрасна, попушта ептен едноставно срцка е !! Ако му предава на некој ќе се усреќи премногу !!!
А ве гледам дискутирате околу Жаклините...значи јас знам две Жаклини, едната по информатика и ми предаваше само у прва зашо у втора си отидов на говорење и пишување кај Екатеринка и таа Жаклина многу ме нервираше зошто жената е влезена во некој посебен филм и така се внесува малку, малку поише, а другата е Жаклина по германски со која се имам премногу карано и не и бев нешто многу омилена заради тоа :D заклучок: и двете не ги бива :D
--- надополнето: 16 септември 2012 во 20:35 ---
И да...не знаете вие ништо за Корчагин штом не ја дочекавте Поповичка :D ручки од тупан, лушпи од банани, фантазија во G-moll, кралици .... и ред други ствари ... тоа е таа особа :D
Ни предаваше и Поповичка едно полугодие лани,али жената беше отров,пцуе се што ке и дојде на памет,а за ручките од тупан немам коментар :)
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Ни предаваше и Поповичка едно полугодие лани,али жената беше отров,пцуе се што ке и дојде на памет,а за ручките од тупан немам коментар :)
Ееее за пцуење се имаше дешавано некој дур и решава на табла да го опцуе :D ништо страшно :D
 
Член од
25 јуни 2012
Мислења
2.482
Поени од реакции
2.351
Има корчагинци на форумов, или слабо? Дај кажете нешто... :D
 
Член од
16 септември 2011
Мислења
17
Поени од реакции
5
Пепи фати кидавела :place: Ни дојде еден педер шо цивка коа збори у Карев предавал... Тешко педерчиште... Пепи беше легенда!
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
--- надополнето: 16 септември 2012 во 20:35 ---
И да...не знаете вие ништо за Корчагин штом не ја дочекавте Поповичка :D ручки од тупан, лушпи од банани, фантазија во G-moll, кралици .... и ред други ствари ... тоа е таа особа :D
Пливајте рагаци :icon_mrgr: Касниш за пи половина
Никад нема да забораам на мене и на другарот шо седеше до мене коа ни рече, вас ќе ве оставам сами да пливате по реката, да се удавите :pos::eek:

Ех времињаа (y)
 
Член од
16 септември 2011
Мислења
17
Поени од реакции
5
Корчагин цел се смени... не е ни она лани шо беше... Нов кадар колку сакаш... Ради екстерниве сите професори упрпани секој час кожата ке ни ја дерат да сме биле спремни за на екстерното... Одговор на една професорка: "Ако може и физика и биологија да ве испрашува секој час можам и јас" .Каков менталитет,какво иживување..али ипак времето поминато таму со сите луѓе е незаборавно и најјако :D
--- надополнето: 29 јануари 2013 во 20:14 ---
Out of Reality кој си бе? Како не те знам.. пиши пм кој си да те препознаем..наши сме,оти овде не сме единствени шо глеаме по форумиве,лани поише професори него деца имаше на форумот.. се сеќевам у 6ката лани викала кој кажуе прашања на форуми
ќе го најдам јас кец ке му лупнам :pos:
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Абе стварно директорот Дракче починал ???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom