СЛАВЕЊЕ ПО ПОБЕДАТА НАД ГРЦИЈА

Статус
Затворена за нови мислења.

Zakon4eto

ПОЧЕСЕН ЧЛЕН
Член од
27 август 2011
Мислења
1.377
Поени од реакции
292
Напрееееддд Македонијо, само напред!!!!!!!!!!!!!!! Утре да ги скршиме и Финците!!!!!!!!!!!:):):):)
 

Joakim

Skopjanecot
Член од
17 јули 2008
Мислења
534
Поени од реакции
71
:vozbud:

Честитки . Нека се множат победите .

Лицата на грците по натпреварот ..... priceless :D

 

~Bunny

Magic wand...
Член од
13 септември 2010
Мислења
902
Поени од реакции
1.266
Честиткиии наши убаво ја средивте Грција (y)
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.488
"Obviously, we played terrible," said Nikos Zisis, who had nine points and eight rebounds for Greece. "The coach told us that Macedonia was going to play with a lot of passion, with a lot of heart and I think that was the main reason why they won this game."
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom