СЕ ЕБЕВ! :)

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.645
Поени од реакции
1.894
Изглеа ти сакаш да се пофалиш ама вртиш од околу :icon_lol:
Олесни си ја душата, пошо ако не се пофалиш дека си ебел исто ко да не си ебел :pipi:
Хахахаххахаха...... :pos:

Не!
Не се фалам.
Јас, само, онака, да дадам шанса на другите :X3:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.502
Поени од реакции
33.647
..после 2 недели. Прерасна тесна убавина. Со исклучен форплеј. God it was hot. :pipi:
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Раката ми се укочи.
хитно преземи нешто,или ако не знаеш еве некој лек,не ја оставај така,
1.
Ако е укочена само шаката и прстите со зглобот,тогаш правец покрај некој канал и со гола рака(таа што ти е укочена)нишајќи ја врз врвовите од копривите,истите „мавајги“и кинејки ги.Може и на исти начин со исти движења,со какви и дошло укочувањето. Укоченоста ќе попушти после 2-3 третман. Еден третмнан да трае 45 минути.
Од ова ќе имаш и финансиска корист - китка коприви е 10 денари. Собери ги.
2.
Ако е укочена во лактот,ќе земеш од бабини-деветини,листови од кактус и ќе го истолчеш-(ИСТ“ЧКАШ,само листот во ваган а не одново трубата,но на исти начин) така ИСТ“ЧКАНА смеса ќе ја врзеш со марама околу лактот. За три дена ќе ти се откочи.
3.
Ако е укочена во рамото и скоро цела неподвижна,тука лекот му е само да ја завиткаш во тазе кожа. Е сега сум слишал дека најевикасно било со кожинка од кур на Мариовско магаре,а под пазуви пак да го оставиш одраниот телескоп, но бидеиќи и тие ги нема сега освен во золошка,добро би дошло и јагнешка кожа кој ќе ги има во изобилство овој месец поради празниците. Ај со лесно да поминеш.
---------------------------------
П.С. - заборавив да ти спомнам ова се од искуство на дедо ти го кажувам кој ја имаше истата мака на млади години,и ако не постапев вака,ќе поминеше во хронична болест.
 

4NHK0

Јас сум ти батка у суштина многу флексибилен шизик
Член од
9 април 2014
Мислења
1.153
Поени од реакции
846
Јас пак собирам кондоми,после употреба ги мијам од двете страни и ги оставам да се сушат...Сакам да направам добар чатал во иднина...Инаку за една недела собрав 4...Доста ли се?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Јас пак собирам кондоми,после употреба ги мијам од двете страни и ги оставам да се сушат...Сакам да направам добар чатал во иднина...Инаку за една недела собрав 4...Доста ли се?
Зависи од кај ги собираш кондомите дал ги вадиш од Ку_от или од Газ_т.
Ако е од второто... многу е бе....
 

4NHK0

Јас сум ти батка у суштина многу флексибилен шизик
Член од
9 април 2014
Мислења
1.153
Поени од реакции
846
Зависи од кај ги собираш кондомите дал ги вадиш од Ку_от или од Газ_т.
Ако е од второто... многу е бе....
Епа знам дека е многу,ама досега само вагинално...Добро и орално ама без кондом се разбира...
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.502
Поени од реакции
33.647
////

сабајлечки :cool:
 
Член од
5 март 2011
Мислења
841
Поени од реакции
824
Аман бре сите на целибат...инаку јас синоќа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom