Револуција во Босна и Херцеговина

Член од
20 јули 2016
Мислења
5.255
Поени од реакции
3.022
Зошто Македонија има Ајвар, а Саудиска Арабија нафта?
-Зашто нашите први бирале.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom