Рандом поглед на рандом дел од светот на рандом кајганџија

Член од
31 мај 2013
Мислења
7
Поени од реакции
0
10 страни пишувате со ова, не можам да ве дочитам.
Иначе мислам тоа за астероидот е знак од Господ дека Александар Македонски ќе се воскресне и дека ќе завладее пак со Македонија.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
@dzesika
Asteroid, gluposti.
Ama se navikknavme veke na gluposti :-D
jas odlicna denes - sreken den mi e :-D
aj..

@cool@
Астероидот со свој и ID email
Што мислите за идејава да астероидот добие персонално ID и соодветна имејл адреса ???
Властите во Мелбурн направиле каталогизација на сите астероиди и на секој му дале персонално ID и соодветна мејл адреса. Смислата била, да секој граѓанин може полесно да го известува градот / властите за возможните проблеми кои може да ги направи астероидот кој се доближува.
Резултатот од експериментот се покажал неочекуван дури и за градската управа .Наместо да соопштуваат за проблемите , жителите на Мелбурн почнале да праќаат писма на мејловите на астероидот:pos:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
@dzesika
Asteroid, gluposti.
Ama se navikknavme veke na gluposti :-D
jas odlicna denes - sreken den mi e :-D
aj..

@cool@
Астероидот со свој и ID email
Што мислите за идејава да астероидот добие персонално ID и соодветна имејл адреса ???
Властите во Мелбурн направиле каталогизација на сите астероиди и на секој му дале персонално ID и соодветна мејл адреса. Смислата била, да секој граѓанин може полесно да го известува градот / властите за возможните проблеми кои може да ги направи астероидот кој се доближува.
Резултатот од експериментот се покажал неочекуван дури и за градската управа .Наместо да соопштуваат за проблемите , жителите на Мелбурн почнале да праќаат писма на мејловите на астероидот:pos:
:)
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.288
Поени од реакции
4.664
@ ivan iscelitel (goran001)

OVA E ZNAK DEKA NASHIOT MESIJA STANUVA POZNAT I VO SVEMIROT RAZBIRASH, NE E ASTEROID TUKU BEOD SO KOJ DOAGAAT DA SE LEKUVAATT KAJ NASHIOT MESIJA I OD DRUGI PLANETI, MOZHEBI MALKU KE CHURI BRODOT AMA TOA E PORADI BRZINATA ZATOA SHTO SITE CHEKAAT RED ZA KAJ NASHIOT MESIJA.
 
Член од
13 март 2014
Мислења
691
Поени од реакции
142
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
@Џони Вајсмилер

Леееееееее да си ибам стопанката, ми иди да си пукам в колено. Значи не е могуче само ја кога играм 2+ астероиди да ја мавнат земјава, еден да ја има мавнато и 2000 други пројдоа покрај неа. Само мене ова може да ми се случи.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
@Рандом_глуп_член

А што ме означуваш мене? Глупак кажи што ти направив? Не ме замарај, не постојат астероиди!!!! Лага е, лага е, лага е!!!!
Moeш комплетно нова тема да отвориш за сеиров :) Just saying :P
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.288
Поени од реакции
4.664
@Vanlok
Дечки, употребето го мозокот, прашувајте се Cui bono, не е ова случајно, лажеле за месечината, лажеа за кулите, лажеа за холокаустот...
Ова само да се дефокусираат русите, демек ние луѓето имаме заеднички непријател и мораме да се здружиме, видоа дека конечно русите имаат владетел кој не можат да го контролираат, го нема веќе Горбачов.
И да ве прашам, сакате со русите а ќе имате евтин гас, со тоа знаачи раст на економијата, или сакате со американците кои знаеме кого одбраа и знаеме што сме трпеле од нив.
 
Член од
17 март 2014
Мислења
600
Поени од реакции
1.662
@Kiko_Vrsnik_Masina
gledam ima nekoi pisat samo da slapat bez veza sto ke im tekne ja ne znam kakv narod ste ne se sramete barem malce custvo da imate atseroidot e specijalen gostin za moe najnovo video sto ke izleze za brzo vreme znam na ovoj forum se site zafrkancii ama tuka i preteruvaat koga ke najdat slaba strana ako koa ke vidat ostro begat toj e mamkata zatoa ke dojde astoreidot da gi unisti site moi hejteri i jas ke bidam najgolema zvezda vo svet ja sam od onije tipovi koi s trudat da napravat nesto u zivot a ne sam kako vas da sedu po cel den na ovoa kajganata i da gledam sva i svasta i da komentiram koga ke dojde vreme vie sto ste me podrzuvale do sega za vas ke ima mesto kaj mene uzivajte :D pozz so eden moj cover spot ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom