Радикалните исламсти од Башкоху на Косово создаваат политичка партија

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
You wish! no ovie bradickive se samo 3% od albanskoto naselenie! prodolzete da gi dramatizirate rabotite zatoa i nikoj ne ve ebe nitu 1% zatoa sto ste daleku od realnosta i sve sto biva od vas e internet patriotizam i forumdzii! ajde caoo
И Хитлер никој не го фермал кога почнал да се бави со политика. Видовме до кај стигна.

Big things have small begginings.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.618
Поени од реакции
18.089
You wish! no ovie bradickive se samo 3% od albanskoto naselenie! prodolzete da gi dramatizirate rabotite zatoa i nikoj ne ve ebe nitu 1% zatoa sto ste daleku od realnosta i sve sto biva od vas e internet patriotizam i forumdzii! ajde caoo
Тие со брадичките ќе ви бидат бог и батина во новата голема држава. Па ја да ве предупредам да не останете неспремни вие "поумерените" :) , пошто после каурите вие доаѓате на ред за чистење. Ако не не ебе 1% никој не ме цитирај воопшто.
 
Член од
11 април 2013
Мислења
191
Поени од реакции
122
И Хитлер никој не го фермал кога почнал да се бави со политика. Видовме до кај стигна.

Big things have small begginings.
Komparizaciava ti e katastrofa! Za zal toa e nesto sto ti e kazano da veruvas i da se nadevas!
--- надополнето: 17 април 2013 во 06:34 ---
Тие со брадичките ќе ви бидат бог и батина во новата голема држава. Па ја да ве предупредам да не останете неспремни вие "поумерените" :) , пошто после каурите вие доаѓате на ред за чистење. Ако не не ебе 1% никој не ме цитирај воопшто.
Istoto vazi i za tebe!
 

Славјански

Антички Словен
Член од
2 мај 2008
Мислења
5.644
Поени од реакции
1.346
Децата кај Смилковско езеро у очи велики четврток кој ги уби ?
Замисли у очи бајрам некој да убие 4 деца албанци.
Земај дигитронот и рачунај %.
 
Член од
9 април 2013
Мислења
270
Поени од реакции
51
Децата кај Смилковско езеро у очи велики четврток кој ги уби ?
Замисли у очи бајрам некој да убие 4 деца албанци.
Земај дигитронот и рачунај %.
koj sto gi ubi gi ubi za mene tie se ubijci , , a ako se navistina tie vinovni dozivoten zatvor.
 

Славјански

Антички Словен
Член од
2 мај 2008
Мислења
5.644
Поени од реакции
1.346
Не поминаа ниту месец дена а на улици излегоа албанците од скопје и ги вееа црните знамиња на вахабиите и дивееа по улиците на Скопје во врска со истиот настан.
Еве денеска читам кучето почнало да моча низ Кичево и кичевско дига јарболи со албанско знаме.
Ако, јас да предупредам на овие појави, 1941-1945 и не се така далечни за одредени паралели да се повлечат.
Јас сум да не се повтори, ама не зависи само од мене.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom