Работа во Дубаи преку НАХИЛДОО.

Член од
20 септември 2008
Мислења
12.730
Поени од реакции
9.840
Kogo navreduvas pazi!!!!!

Go molam adminnistratorot da vnimava sto navredi se pisuvaat na ovaa tema:smir:
Да не си случајно ти дебелиот што ми трубеше над глава...7 евра саат,3 пати јадење,организиран превоз..све нај нај а ? Или син си му или брат.. Не биди пи.ка искажи се до крај
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Citro ти им даде пари на Нахил?
 
П

Паспарту

Гостин
кој и да е немој ти многу да се замараш, да беше мајстор и способен немаше да висиш на форуми и да јадеш трици него ќе се фатиш за работа...од такви како тебе не ни ја бива државата....неспособни морони кои бараат спас на форуми...

да не бараш и некоја девојка за брак па да ги прашаш луѓето дали е добра....пола град ќе ти каже дека е а пола дека не е... и на кого ќе веруваш хехехеех

помалку пишувај повеќе работи
Подобро да си неспособен и да дремеш по форуми, отколку способноста да ти се граничи со крадење на пари од недолжни и сиромашни луѓе, или пак можеби грешам!?

Да имам власт во државава на таквите лопови како вас ќе им сечам по една рака и нога, да осетите малку болка и вие. МОРОНИ!
 
P

Princ

Гостин
Мирни и останете на тема. Драпање по ПП или во соодветна тема во Љубов и Секс, ако веќе сакате да ве гледаме.
Наредна опомена нема да има.
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
535
Поени од реакции
318
НАХИЛ повторно на КОД на канал 5 во недела
 
Член од
11 мај 2010
Мислења
2.952
Поени од реакции
716
што ке зборат више... се е кажано... обидот по телефон дека се ке биде во ред е само купување време...
 
Член од
15 октомври 2010
Мислења
4
Поени од реакции
0
ima li nekoj nova informacija vo vrska so nahil ? jas vcera se slusnav so aco ida se cuduis se uste mi veli deka parite ce ni se vrata i deka navodno ivana bila pritvorena zavcera .A vecer gledajteja olivera na kod vo 22 casot ako ima nekoj doplnitelen informacija neka pize .pozdrav
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
ima li nekoj nova informacija vo vrska so nahil ? jas vcera se slusnav so aco ida se cuduis se uste mi veli deka parite ce ni se vrata i deka navodno ivana bila pritvorena zavcera .A vecer gledajteja olivera na kod vo 22 casot ako ima nekoj doplnitelen informacija neka pize .pozdrav
Ивана е плавушата?
 
Член од
12 септември 2010
Мислења
18
Поени од реакции
1
Има моментално на канал 5 во емисијата код , повеќе за ова .
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
535
Поени од реакции
318
Ивана е плавушата?
да да брколинда:pos2:,се надевам дека гледавте вечерва,инаку оливера е типката шо ја бараат многу луѓе,на босанскиот форум го имаше оставено и нејзиниот скајп за дирекна комуникација,затоа и се многу наапани луѓево,е сеа го видовте ли старчево ,и оно ќе иде за дубаи:pos:
 
Член од
17 октомври 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
batkata si krknal pari i sega si uziva u dubai i katar! toa e toa kako sto vikase tipot lopovi lopovi!!! bedno e toa sto tie sto gi zemale pariteke si pominat nekazneto ama ne sme nie krivi kriva ni e drzavata
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.179
Поени од реакции
16.032
batkata si krknal pari i sega si uziva u dubai i katar! toa e toa kako sto vikase tipot lopovi lopovi!!! bedno e toa sto tie sto gi zemale pariteke si pominat nekazneto ama ne sme nie krivi kriva ni e drzavata
Зашто ви е крива државата ?
 
T

Tetro

Гостин
batkata si krknal pari i sega si uziva u dubai i katar! toa e toa kako sto vikase tipot lopovi lopovi!!! bedno e toa sto tie sto gi zemale pariteke si pominat nekazneto ama ne sme nie krivi kriva ni e drzavata
Државата Ви е крива? Не сте Вие криви што давате пари, а не знаете на кој ѓи давате? :tapp:
 
Член од
24 септември 2010
Мислења
9
Поени од реакции
0
Виновна е државата во поголем степен. Не тера да живееме во заедница со “правила“ поставени од неа. Зарем е тоа прв случај на измама овие 15-16 години. Не. Под државата мислам на вработени во институциите кои се до крајност корумпирани и во содејство со измамници и криминалци. Тоа е видливо по малите места а не верувам дека не се приметливи блиските средби на вработени од институциите со тие типови ни во Скопје. Затоа, колку и да ги осудува човек луѓето што си ги дале парите, сепак мора да се земе предвид какви трауми се да останеш на улица без работа и да гледаш како од интелектуални инвалиди ти зависи животот. Секоја поддршка за измамените, зошто знам какви трауми се тоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom