Пубертет

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Jас сум уште у пубертет не мислам на секс и такви работи телото ми се менува како на секој пубертетлија задоволна сум со изгледо....
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
мислам дека ми заврши...имам многу подруги размислувања, имам оформено тело зрела сум
 

tete

серанова
Член од
14 септември 2009
Мислења
124
Поени од реакции
5
Pa da vi ka\am jas sum vlezena vo pubertet hormonite mi udrija vo glava i me nervira pubertetov.Porano koga bev pomala mnogu sakav da dojde a sega koga dojde sakam da si otide :D :)
 

RIOT!

dust in the wind
Член од
10 септември 2009
Мислења
90
Поени од реакции
16
глупост..само нервози и остали заебанции :lud::zid:
 
Член од
31 јануари 2009
Мислења
258
Поени од реакции
12
физички ме фати од кај 7,8 одд додека мисловниот процес почна да се менува некаде околу 16,17 години, од тогаш е се подобро и подобро, повеќе разбирање за нештата , подобар карактер но и поголема шанса за разочарување/ задоволство.
чешит период во кој се прават најважните одлуки за образование а ретко кој знае што сака да биде кога ќе "порасне " .
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.114
Поени од реакции
7.694
незнам кај мене дали е скроз завршен пубертетов,али конечно пројдоја тие работи Бубуљици ,ги имаф на лице и на грбот и што не сум користел од препарати за да пројдат и еве ги поминаја но ги има по некој никнуваат како печурки:pos2:

а и брада ми порасна и ме мрзи да ја бричим :nesvest:
 
D

drle

Гостин
Одамна беше тоа:pos2:, на детаљи не можам ни да се сетам, море колку сум остарел. :icon_frow
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
Jас сум уште у пубертет не мислам на секс и такви работи телото ми се менува како на секој пубертетлија задоволна сум со изгледо....
јас и пред и за време и после пубертет мислев на секс :) не е то некој показател :).
инаку сеа можно е климакс да ме фаќа :vozbud:
 
Член од
2 април 2009
Мислења
1.405
Поени од реакции
177
Мене ме фати на некои 12-13 години..забележав промени,почнав да правам работи што порано ни на крај на памет не ми биле и станав да речеме неподнослива..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom