Пубертет

Член од
22 јули 2014
Мислења
621
Поени од реакции
766
уште тлее жарот во бабичката, радо би се протркалал со неа на кревет угоре и удолу....
Мислев дека е многу кул да имаш ваква баба, ете ја истата баба од јутјуб каналот на внукот...сакам луѓе што не го загубиле детскиот поглед на светот :)
 
Член од
9 мај 2019
Мислења
39
Поени од реакции
2
Decki ovaa ne je za ovde ali neznam kade da prasam Veke 2 mesecj imam bolki vo levata strana od grbot kon rebrata i kaj levata strana od gradniot kos kon zeludnikot napraviv ekg i krv se bese ok.Dali e mozno da mi je nesto od puberitetot ili nesto taka posto veke me fajka premnogu strav Fala vi
 
Член од
26 август 2019
Мислења
351
Поени од реакции
763
Добар психолог за деца во пубертет? Имаме една пубертетлика која за 6м стана непрепознатлива до мерка да ни е тешко дома и да дишеме веќе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom