Проституција и јавни куќи во Македонија

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.332
Поени од реакции
1.196
Они се ебат за пари, ако понудиш повеќе од последниот нејзин ебач, твоја е.
Се е за парите.
 

Colt Willcox

Љамче-Бутин Фанс
Член од
27 ноември 2007
Мислења
26.289
Поени од реакции
43.405
Они се ебат за пари, ако понудиш повеќе од последниот нејзин ебач, твоја е.
Се е за парите.
Тоа е муабетот де, последните ебачи понудиле бар десеткратно поголема сума од твојата :icon_mrgr: Може не одеднаш, ама ја достигнале додека да дојдат до целта :icon_mrgr:
 

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.332
Поени од реакции
1.196
Веројатно си во право, не викам не..
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
8.538
Поени од реакции
2.548
Они се ебат за пари, ако понудиш повеќе од последниот нејзин ебач, твоја е.
Се е за парите.
Не мислам дека тебе ќе ти даде затоа што си и понудил 200 евра, туку ќе те одбие заради тоа што не си некоја фаца. Нив им требаат такви, како што кажа погоре дечкото, некој богат што ќе бидат со нив подолг временски период и ќе ги шета, ќе им купува скапи подароци и тн. За 200 евра и како обичен граѓанин нема ни да те примети дека постоиш.
 
Член од
13 ноември 2010
Мислења
242
Поени од реакции
57
Последно уредено:
Член од
12 март 2009
Мислења
11.921
Поени од реакции
5.800
За 200 евра во Србија 5 тинејџерки ќе најдеш по паркинзите.
имало и во Атина ефтини, за Софија од поодамна знаат наши луѓе.... само кај нас е скапо, бетер и од најрелигиозни држави... што напиша еден продаваат во мериот невиност 17 + девојки:confused:
Живеев поодамно кај Зелен Пазар... центарот на бизнисот порано беше хотел Бристол, а третокласните камењарки пазареа со разни шофери или теренски градежни работници, какви соби, се беше во разни пролази па и јавното вц на Зелен пазар... подоцна им процвета бизнисот со доааѓање на странци, па дури една издртана ромка, може 40-50 години од најдолните, се опари и купи Голф 1 дизел :cool:
 
Член од
28 септември 2012
Мислења
7.140
Поени од реакции
14.795
Добра беше Ива пред да го напумпа тоа дудакот. Па и се сликала во теретана како вежба со напрчена уста. :facepalm:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.313
Поени од реакции
5.592
Kurvi ako ne mozhete da najdete u Skopjevo bar, ne znam kaj kje najdete. Kurvi, pederi, narkomani, ubijci, pedofili, lihvari, pijanici i kockari. Toa imash u Skopje na sekoja vtora ulica.
 
S

silmarillion

Гостин
Во Палас има доле пред рецепција девојка што седи. Но не секогаш. Бара минимум 50 евра, зависи од услуга. А како да дојдеш до контакт со неа незнам. Тело гром - фаца лом.
Ја зборат дека била од тие поскапите.
: )))))) Не бе, можда и најјачи си на форумов : ))
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
8.538
Поени од реакции
2.548
: )))))) Не бе, можда и најјачи си на форумов : ))
Па кај нас најскапите се 50 евра. Што е чудно?
Вие во Булачани може и поскапи имате, ама кај нас во Скопје таква е ситуацијата. Колку да вади парче леб.
 
S

silmarillion

Гостин
Па кај нас најскапите се 50 евра. Што е чудно?
Вие во Булачани може и поскапи имате, ама кај нас во Скопје таква е ситуацијата. Колку да вади парче леб.
Абе ние од Булачани да не сме вие пиво нема да имате кај да купите после 7 :))) Не е за парите муабетот, него причата ти е јака дека имало на рецепција у Палас некоја згодна а ружна за кеш :))))
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
8.538
Поени од реакции
2.548
Абе ние од Булачани да не сме вие пиво нема да имате кај да купите после 7 :))) Не е за парите муабетот, него причата ти е јака дека имало на рецепција у Палас некоја згодна а ружна за кеш :))))
Убавите не ти седат по хотели. Убавите се со министрите, премиерите и тн. Не реков дека е згодна во фаца. Прочитај поубаво следниот пат.

Такви за 50 евра има во скоро сите хотели. Сега се актуални Мериот, Русија, Палас...
 
S

silmarillion

Гостин
Убавите не ти седат по хотели. Убавите се со министрите, премиерите и тн. Не реков дека е згодна во фаца. Прочитај поубаво следниот пат.

Такви за 50 евра има во скоро сите хотели. Сега се актуални Мериот, Русија, Палас...
Згодна во фаца?
 
На врв Bottom