Продавам - Купувам - Подарувам (Акваристика)

Член од
14 јули 2012
Мислења
71
Поени од реакции
14
Продавам 20 возрасни риби (16 см) од повеќе видови на малави циклиди. Некои од женките носат млади во устата. Цената за сите топтан e 3500 денари. Сакам да правам нов сетап на аквариумот, па можна е и замена за нешто друго во врска со акваристика.
 

Dimitar :)

SA-MP lover
Член од
29 јануари 2015
Мислења
160
Поени од реакции
31
Да не поклонва некој аквариум?
 

davidko

VR|46
Член од
9 декември 2009
Мислења
103
Поени од реакции
17
Дали има некој red cherry shrimp и тревки да му купам?:D
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
360
Поени од реакции
68
продавам аквариум, со внатрешна филтер пумпа, греач. капак, со неонка и лед лента(прегорени се)

од риби: скалар, блацк моли и еден муљаш(чистач на земја)
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.185
Поени од реакции
4.016
Предложете фирми/луѓе во државава наша што може да ми изработат аквариум по нарачка од почеток до крај, со опрема, риби, стакло, све.

Благодарам.
 
Член од
5 ноември 2017
Мислења
6
Поени од реакции
1
Имам мрестилка за риби која сум ја користела 2 пати меѓутоа со оглед на фактот дека моите риби многу стануваа нервозни во неа, радо би ја сменила за неколку живоротки :)
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
360
Поени од реакции
68
продавам аквариум, заедно со греач, со внатрешна филтер пумпа, капак со неонки, песок
и неколку риби.
има и мрежичка за фаќање на рибите.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.572
Поени од реакции
13.575
Аквариум-празен,стакло 10мм појачан по страни со метал,
димензии: 70х30см и висина 60 см..ЦЕНА 1000 денари.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.572
Поени од реакции
13.575
namalena cena na pola ...aj sega koj prv,prezemanje vecerva ili utre nautro.
itno 500 denari
 
На врв Bottom